PAYLAŞ

İstanbul’daki evden kaçış oyunları arasında hikayesi ve teması ile farklı bir yerde duran Cage404, hapishaneden kaçmaya çalışan bir mahkumun hikayesi üzerine kurgulanmış bir oyun.

Hikayede hapisten kaçmak için paragöz gardiyana rüşvet verilmek zorunda kalınır ve gardiyan da bu plana göz göre göre ortak olamayacağı için hapishanenin bazı yerlerine ipuçları yerleştirir. Mahkumlara zaman kazandırmak için de diğer mahkumlara uyku ilacı verir ve onları ipuçları ile baş başa bırakır. Evet! mahkum sizsiniz ve ipuçlarını değerlendirip bu hapishaneden kaçabilmek için sadece bir saatiniz var.

Cage404 Hapisten Kaçış Oyunu Şartlar ve İmkanlar

Oyun alanı birçok kaçış oyununun aksine klimalı olarak tasarlamış ve bu da 60 dakika boyunda içerde kalabilecek oyuncular için oldukça önemli bir artı. Oyuna katılım içinse en az 2 kişilik bir ekip olmanız gerekiyor ve 5 kişiye kadar gurup halinde oyuna dahil olabiliyorsunuz.

Oyun esnasında fiziksel güç gerektirecek bir durum söz konusu değil, bu yüzden takım oluştururken bu durum rahatlıkla göz ardı edilebilir. Eğer oyun esnasında da oyun sonlandırılmak istenirse, kamera ile oyunu izleyen operatör ile rahatlıkla iletişim kurulabilir.

Cage404 Hapisten Kaçış Oyunu Video Tanıtımı

Cage404 Hapisten Kaçış Oyun Ücreti

Oyuna en az 2 kişi, en fazla ise 5 kişilik grupla katılmak mümkün. Ücretlendirmeler ise kişi başı olacak şekilde belirlenmiş;

2 kişi: 50 TL (kişi başı)
3 kişi: 40 TL (kişi başı)
4 kişi: 35 TL (kişi başı)
5 kişi: 30 TL (kişi başı)

Ödemeleri nakit ya da kredi kartı ile yapabilmek mümkün. Ancak özellikle hafta sonları yoğun olan oyun merkezinde uzun süre sıra beklememek adına rezervasyon yaptırmakta yarar var.

Cage404 Hapisten Kaçış Oyunu Nerede ve Nasıl Gidilir?

Cage404 Hapisten Kaçış Oyunu, Beyoğlu’ndaki bir dairenin restore edilmesi ile hayata geçirilen bir proje. İstiklal Caddesi’nin bir alt caddesi olarak bilinen Turnacıbaşı Caddesi üzerindeki Pulat Apartmanı’nda. Ulaşım için en iyi yol; öncelikle Taksim’e ya da metro ile Şişhane’ye gelmek. Buradan Tarihi Galatasaray Hamamı’nın olduğu sokağa, ya da Ayhan Işık Sokağı’na girecek olursanız sizi direk Turnacıbaşı Caddesi’ne bağlayacaktır. Burada 8 nolu Pulat Apartmanı’nı bulup Cage404’e ulaşabilirsiniz.

Cage404 Hapisten Kaçış Oyunu Harita Krokisi

Cage404 Hapisten Kaçış Oyunu İletişim Bilgileri

Adres: Kuloğlu Mah. Turnacıbaşı Cad. Pulat Apt. No:8 D:3 Beyoğlu-İstanbul
Telefon: (212) 2439722

Sizde Cage404 Hapisten Kaçış Oyunu hakkındaki tecrübelerinizi ve bilgilerinizi yazımıza yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here