ÇÇS Valiz Modelleri

ÇÇS Çanta’nın en bilinen ürünlerin başında hiç şüphesiz valizler gelir. ÇÇS, kaliteli valiz üretiminde Türkiye’de sayılı markalardan bir tanesidir. Bünyesinde hem ÇÇS markalı valizleri hem de Türkiye Genel Distribütörü olduğu Dockers, Caterpillar, National Geographic, Volkswagen ve Saxoline ait valizleri barındırmaktadır.

Dilerseniz ÇÇS’nin kuruluş hikâyesine bir yolculuk yapalım. ÇÇS Çanta, aslında 24 Metrekarelik bir atölyede okul sırt çantası üreticiliği ile bu sektöre ilk adımını atmıştır. Bu kadar büyük bir marka haline gelmesinin ardında sıfırdan başlayan iki girişimci vardır. Bu iki girişimcinin isimleri: İrfan Çavuşoğlu ve Asip Çavuşoğlu’dur. 

1984 yılında 24 metrekarelik alanda üretime başlayan firma 2016 yılı itibariyle 36.000 metrekarelik kapalı alan büyüklüğünde olan tesisin 12.000 metrekarelik alanında valiz üretimi yapmaktadır. 

ÇÇS; Çavuşoğlu Çanta Sanayi kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır ve kurucularını temsil etmektedir. Markayı bu günlere getiren kişilerin soyadlarını taşımaması düşünülemezdi elbette.

ÇÇS Çanta şu anda seyahat çantasından valize, erkek çantasından kadın çantasına, laptop çantasından evrak çantasına pek çok kategoride ürünü tüketiciler ile buluşturmaktadır. 

Kabin Boy Valizin Avantajları

ÇÇS Valizleri

Kabin boy valizler, özellikle uçak seyahatlerinde çok sık tercih edilmektedir. Uçak seyahatlerinde kabin boy valiz kullanmak; valizin kaybolması, zarar görmesi gibi problemleri ortadan kaldıracağı gibi taşıma kolaylığı da sağlamaktadır. 

Kabin boy valizlerin bir handikabı bulunuyorsa bu da içerisine çok fazla eşya almamasıdır. Bunun için ise bazı iyileştirmeler yapılmaktadır. Örneğin ÇÇS Çanta, ürettiği tüm valizlerin iç hacminin geniş olmasına dikkat etmektedir. Bazı markalar buna dikkat etmemektedir. Hatta öyle ki, valiz göründüğünden daha az eşya kapasitesine sahip olabilmektedir. Bu sebeple iç hacmi geniş bir valiz tercih etmenizi öneririz. 

Kabin boy valizleri, üçlü valiz set içinde alabileceğiniz gibi tek başına da satın alabilirsiniz. ÇÇS Çanta kabin boy valizlerde çok fazla seçenek sunmaktadır. Desenli, desensiz, renkli, kumaş vb. gibi pek çok kabin boy valiz modelleri için ccscanta.com ziyaret edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Valiz Setleri

ÇÇS Çanta

Valiz setleri, genellikle üçlü valiz şeklinde satışa sunulmaktadır. Valizleri set halinde almak tüketiciye maddi açıdan avantaj sağlamaktadır. Valiz almak pek çok insan için ayda yılda yapılan bir alışveriş türüdür. Dolayısıyla kaliteli bir valiz tercih etmek şarttır.

Tatile gittiğinde valizinin onu yarı yolda bırakmasını hiç kimse istemez. Bunun yaşanmaması için de en başta kaliteli ürünlere yönelmekte fayda vardır. Alacağınız valiz setinde kumaş materyal tercih edebileceğiniz gibi sert materyalli de tercih edebilirsiniz. 

Valiz alırken veya valiz seti alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Örneğin ABS sistemine sahip mi? Tekerlekleri iyi dönüyor mu? Çek çek kısmında takılma problemi yaşanıyor mu? Su geçirir mi? Çabuk kirlenir mi? Eşyalarımı sığdırabilir miyim? Bu soruların hepsi valiz alırken kendinize sormanız gereken sorulardandır. 

Valizler genellikle bir kez alındığında uzun yıllar kullanıldığı için burada kaliteye önem vermek gerekmektedir. Valiz seti alırken aradığınız kaliteye ve özelliklere göre bir bütçe belirlemeniz gerekir. Bu bütçe ürünün kalitesi ile doğru orantılı olmalıdır. ccscanta.com’ a giderek uygun fiyatlı valiz setlerini inceleyebilirsiniz.

Orta Boy Valiz Modelleri

Orta boy valiz modelleri valiz seçiminde en ideal boyuttur diyebiliriz. Tabii bu durum kişiden kişiye değişen bir göreceliliğe sahiptir fakat küçük boy valiz kadar dar bir hacme sahip olmaması ve büyük valiz kadar taşınmasının zor olmaması nedeniyle orta boy valizler sık tercih edilmektedir.

ÇÇS orta boy valizlerini set halinde satın alabileceğiniz gibi tek başına da satın alabilirsiniz. Orta boy valiz alırken mutlaka valizin kendi ağırlığına dikkat etmenizi öneririz. Böylece daha rahat bir kullanım imkânı yakalayabilirsiniz. ccscanta.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürün özellikleri kısmından tüm valizlerin ürün ağırlığına öğrenebilmeniz mümkündür. Eğer yakın zamanda bir seyahat planınız var ve valiz almak istiyorsanız ccscanta.com üzerindeki farklı model ve fiyattaki orta boy valiz modelleri içinden kendinize uygun seçimi yapabilirsiniz.

Ortalama Bavul Fiyatları

Bavul fiyatları markadan markaya, boyuttan boyuta, modelden modele değişiklik göstermektedir. Bu yüzden bir fiyat vermek mümkün değildir. Almak istediğiniz valizin tüm boylarının fiyatlarını inceleyerek hangisinin daha karlı olduğunu ya da birkaç markanın ürününün inceleyerek hangisinin daha avantajlı olduğunu inceleyebilirsiniz ama burada dikkat etmeniz gereken bir nokta varsa o da uygun fiyatlı valizin aşırı kalitesiz olmayacağı gibi pahalı valizin aşırı kaliteli olmamasıdır. 

Elbette kalite ile fiyat doğru orantılıdır fakat ürün o an indirimde olduğu için uygun fiyatlı olabilir ya da markanın stratejisine yönelik o ürün normal değerinin üzerinde olabilir. Doğru değeri biçmek için bilindik markaları tercih etmekte fayda vardır. Sizin de bir valize ihtiyacınız varsa ccscanta.com’a giderek tüm valiz modellerini inceleyebilirsiniz.

Seyahat öncesi bilmeniz gereken konulardan birisi olan, uçuşlarda valizinizde veya kabin bagajında yasak eşyalar ile ilgili Uçakta taşınması yasak olan eşyalar yazımıza mutlaka göz atın.

Sizlerde valizler hakkında bilgi ve tecrübelerinizi yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.