PAYLAŞ

Daha önceki yıllarda tema parklara gitmek için yurt dışına çıkmamız gerekiyordu.Hızlı roller costerlara binmek, değişik temalı tünellerden geçmek, çizgi film veya oyun kahramanları ile donatılmış harika parklara gitmek için tercihimiz yurt dışı oluyordu.Artık ülkemizde açılan tema parklar sayesinde hızlı trenlere, dünyanın en büyük akvaryumlarına, büyüdüğümüz de olmak istediğimiz meslekleri şimdiden yaşatan temalı parklara ülkemizde ulaşmamız mümkün hale geldi.

Tema parklar ülkemizde yaygınlaşırken aynı zamanda İstanbul’da yer alan parklar ve tesislerin sayısı oldukça arttı.Dünyaca ünlü markalar İstanbul’da parklarını açtılar.Özellikle Vialand Tema Parkın açılmasıyla birlikte avrupanın en hızlıları arasında bulunan nefes kesen ünitesinin keyfini çıkarabildik.Artık bu keyfi daha uygun fiyata ve daha fazla yaşamamız için Eglenje.com var.

Eglenje.com Nedir?

Turizm sektöründe yenilikleri ve atılımları ile adını sıkça duyuran Mihar Tur tarafından geliştirilen Eglenje.com sizlere en uygun fiyatlara eğlenceyi sunmayı planlıyor.

Tema parkların artması ile birlikte Eglenje.com sitesi bizlere çok avantajlı fiyatlar ve tüm ürünleri bir arada görme fırsatı sunuyor.Şuan için bünyesinde altı tema parkın biletlerini bulunduruyor.Vialand, İstanbul Akvaryum, Jurassic Land, İstanbul dolphinarium, KidzMondo ve Viasea Tema Park biletleri Eglenje.com fiyat avantajları ile satışa sunulmuş bulunuyor.

Eglenje.com Vialand

Eglenje.com Avantajları Neler ?

Tüm tema park biletlerini avantajlı fiyatlar ile sunan site ayrıca bilet alımlarında %5 puan veriyor. Vialand biletlerinde ise çok büyük indirimler sunuyor.İnternet sitesi üzerinden tema parkları ve ünitelerini inceleyebilir, biletlerini satın alabilirsiniz.Sitenin başka bir avantajı ise örneğin Vialand kampanyalı biletlerini alan kişi bu bileti yıl sonuna kadar kullanabiliyor.Bir diğer satın alma seçeneği ise çağrı merkezi.Eglenje.com çağrı merkezi ile tüm tema parkların biletlerini telefondan da satın alabilirsiniz.

Sitenin bir başka avantajı ise ücretsiz servis.Vialand, İstanbul Akvaryum ve İstanbul dolphinarium için Eglenje.com veya çağrı merkezinden bilet almanız durumunda bu tema parkarın 60 noktada yer alan servislerini ücretsiz kullanabiliyorsunuz.(Başka yerden bilet alanlar ücretli olarak dahi bu servisleri kullanamıyorlar.

Neden Eglenje.com ?

Bünyesinde bir çok tema parkı çok uygun fiyatlar ile Mihar Tur güvencesi altında bizlere en kolay satın alma seçenekleri ile sunması diyebiliriz.Eğlenje.com yaptığı kampanyalar ile %50 fiyat avantajı sunabiliyor ve ayrıca sizlere bilet alımlarınızda puan kazandırıyor.Eglenje.com üzerinden bilet alanlara çok sayıdaki noktadan ücretsiz servisler sunuluyor.Avantajları oldukça fazla olan bu sistem ile çok Eğlenijez.

Daha detaylı bilgi almak için www.eglenje.com adresini ziyaret edebilir veya 0850 840 24 24 numarası ile çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here