Emitt Turizm Fuarı

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (Emitt) bu yılda yine İstanbul, TÜYAP fuar merkezin de çok sayıda katılımcısıyla birlikte bizleri bekliyor.Yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda katılımcısı bulunan fuarı hem turizm, seyahat sektörü profesyonelleri hemde seyahat severler için Emitt 2018 iyi bir fırsat.

Emitt 2018 Fuarı Ne Zaman ?

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı bu yıl 25 ve 28 Ocak 2018 tarihleri arasında katılımcılara açık olacaktır.

Emitt 2018 Fuarı Katılımcı Listesi ve Salon Planları

Emitt 2018 Fuarı katılımcı listesi ve salon planları için tıklayın.

Emitt 2018 Fuarı Nerede ?

2018 yılı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı geçen senede olduğu gibi İstanbul’da bulunan TÜYAP fuar merkezinde olacak.

Emitt 2018 Fuarına Nasıl Gidilir ?

Sponsor Otellerden Ücretsiz Otobüs:
EMITT  SPONSOR otellerimizde konaklayan katılımcılarımız için otel ve TUYAP arasında karşılıklı olarak ücretsiz servislerimiz olacaktır. Servis saatleri otellerin lobisindeki zaman çizelgesinde ilan edilecektir. Resepsiyondan bilgi alabilirsiniz. Otelinizden kalkan otobüsünüzü zamanında yakalamanızı öneriyoruz. Eğer herhangi bir nedenle otobüsü kaçırırsanız TUYAP’a ulaşmanın diğer yolları aşağıdaki gibidir.

Green Park Hotel / Eresin Taksim Hotel – Taksim Önünden Ücretsiz Otobüs:
Yalnızca EMITT  katılımcı ve Profesyonel ziyaretçileri için Green Park Hotel / Eresin Taksim Hotel – Taksim’in önünden saat 08:30 ve 09:00’da iki otobüs kalkacaktır. Yaka kartlarınızı göstermeniz bu servisleri kullanmanız için yeterli olacaktır.

Metrobüs ile TUYAP’a Ulaşım:
Metrobüs`ü kullanarak Söğütlüçeşme`den itibaren ilave bilet kullanmadan TÜYAP önüne kadar ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mecidiyeköy gibi merkezi yerlerde de metrobüs durakları mevcuttur.

Havaalanı İç Hatlardan Tüyap’a Ulaşım:
EMITT fuarının birinci günü, 25 Ocak 2018, Perşembe, saat 10:00′da Havaalanı iç hatlardan TUYAP Fuar merkezine doğrudan ücretsiz ulaşım mevcuttur.

Emitt 2018 Fuarı Ulaşım ve İletişim Bilgileri

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Adres : E-5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı, Beylikdüzü / Büyükçekmece 34522 İstanbul – Türkiye
Telefon : (0212) 867 1100

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.