seyahat uygulamaları

Tatil her insanın ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Zaman zaman şehrin gürültüsünden, sürekli çalan telefonlarda, trafikten kaçmak isteriz. Gerek yıllık izinlerde haftalık tatiller gerekse hafta sonu günü birlik kaçamaklar her zaman çok iyi gelir.

Deşarj oluruz. Geri döndüğümüz zaman yığınla iş olsa bile bunu yapacak gücü kendimizde bulabiliriz. En iyi seyahat uygulamaları bu konuda en büyük yardımcınız oluyor.

En İyi 6 Seyahat Uygulaması

Skyscanner

skyscanner
Zaman kısıtlı olduğu için bu tatil planları için çok da fazla vakit harcamamak gerekir. En uygun yol ise uçak seyahati sanırım. Eğer bulunduğunuz şehre uzak bir yere gidiyorsanız karayolunda geçireceğiniz vakti tatil anlarına eklemek için uçak seyahati en mantıklısı.

Bilet fiyatları her bütçeye uygun olmayabilir. En uygun bileti bulmak da biraz vaktinizi alabilir. Bunun için tüm havayollarını web sitesinde tek bir ekranda gösteren skyscanner uygulaması en ucuz bileti en kısa sürede bulmanızı sağlıyor.

TripAdvisor

tripadvisor

En iyi seyahat uygulamalarından bir tanesi de TripAdvisor. Bu da size en uygun olan oteli bulmanızda yardımcı bir faktördür. Ayrıca kullanıcı yorumlarını okuyabilmenizde karar vermenizde yardımcı olacaktır.

Google Maps

google maps app
En iyi seyahat uygulamalarının en işe yarayanı sanırım Google Maps. Özellikle günü birlik kendi aracınızla yapacağınız seyahatlerde kimseye adres sormadan gideceğiniz yere kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

XE Currency

xe-currency-app

Yurtdışı seyahatlerde paranızın değerini bilmek ve dolandırılmamak için XE Currency uygulaması ile döviz kurlarınızı istediğiniz para birimine çevirebilirsiniz. Seyahatlerde çok ihtiyacınız olacaktır bu uygulamaya.

Booking.com

bookingcom-app

Booking.com ile bulunduğunuz yerdeki kampanya dâhilinde olan ve en uygun fiyattaki otelleri listelendirip, tatilinizi küçük bütçelerle iyi şekilde değerlendirebilir böylelikle tutumlu bir davranış sergilemiş olursunuz.

Foursquare

Foursquare app

Foursquare ise sizi tatil esnasında sürekli gittiğiniz yerleri not tutma zahmetinden kurtarıyor. Bu program ile gittiğiniz yerleri konum belirliyorsunuz. Sadece bu kadarla da kalmıyor bu uygulama size konumunuzdaki en iyi lokantaları, meydanları ya da şehrin gezilebilecek yerlerini gösteriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.