Enterprise Oto Kiralama

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de rent a car hizmet sektörü günden güne büyümeye ve ihtiyaçları karşılamaya devam ediyor. Siz de tatile çıktığınızda ya da iş seyahatlerinizde Enterprise oto kiralama hizmetlerini tercih ederek aradığınız konfora ulaşabilir, seyahatiniz boyunca rahat ve huzurlu yolculuk yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Seyahat ettiğiniz şehirde ulaşım için fazla zaman harcamak istemiyorsanız Enterprise firmasının konforlu araç filosundan arzu ettiğiniz aracı kiralayabilirsiniz. 85 ülkede bulunan 9 bin ofisi ile oto kiralama hizmeti veren Enterprise, Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan 52 ofisiyle yerli ve yabancı turistlere konforlu seyahatin kapılarını açıyor. Seyahat tarihinizde önce rezervasyon yaptırdığınızda iş geziniz ya da tatiliniz boyunca ulaşım problemi yaşamamış olursunuz. 

Araç Kiralarken Yapmanız Gerekenler

Son yılların hızla büyüyen hizmet sektörlerinden birisi hiç kuşkusuz oto kiralama sektörü. Sık sık seyahat etmek zorunda olanlar, özel aracı olmayanlar, özel aracını çeşitli sebeplerle kullanamayanlar ya da kullanmak istemeyenler için geliştiriler bu hizmet türü ile insanların gittikleri şehirde rahat etmeleri, ulaşım sorunu yaşamamaları amaçlanır. İş gezisine ya da tatile çıkmadan önce araç kiralamak istiyorsanız, öncelikli olarak firma seçerken titiz davranmanız gerekir. Hizmet kalitesi yüksek, güvenilir ve sağlam bir oto kiralama firma ile çalışmak kafanızın rahat olmasını sağlayacaktır. Araç seçiminizi yaparken kaç kişi olduğunuzu, nasıl bir araca ihtiyacınız olduğunu netleştirmeniz yolculuk sırasında sıkıntı yaşamamanızı sağlar. Aracı günlük mü yoksa uzun vadeli mi kiralayacaksınız, sizin için uygun oto kiralama kampanyası var mı bunları öğrenerek bütçeniz için en uygun tercihi yapabilirsiniz. 

Günlük Araç Kiralama Hizmeti Alırken Dikkat!  

Araç kiralamak isteyenler için geliştirilen, günlük ve uzun vadeli olmak üzere iki tür oto kiralama yöntemi vardır. Günlük kiralama yöntemi daha ziyade iş gezileri ve tatillerde tercih edilen bir yöntemdir. Hizmet süresi bir yıldan düşük olan kiralama işlemleri günlük oto kiralama olarak tanımlanabilir. Bunun yanında daha uzun süreli oto kiralama işlemleri de yapılabilir.

Araç kiralarken nasıl bir araca ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekir. Farklı model seçeneklerine sahip olan Enterprise, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak araç zenginliğine sahip. Yolculuğunuz boyunca rahat etmek ve problem yaşamak istemiyorsanız, manuel ya da otomatik vites, dizel ya da benzinli araç seçeneklerinden hem bütçenize hem de size uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Otomobil kiralama talebinizi online ya da şubeden iletebilirsiniz. Kiralama hizmeti alabilmeniz için ehliyetinizin olması gerekir. Seçeceğiniz aracın modeline bağlı olarak, ehliyet süresi 1 yıl, 2 yıl ya da 3 yıl olarak değişiklik gösterebilir. Bir aracı minimum 24 saatliğine kiralayabilirsiniz. Eğer kiraladığınız otomobili daha kısa süre kullanırsanız, kiralama ücreti günlük ücret olarak hesaplanır ve tahsil edilir. Kiraladığınız aracın modeline göre belirlenmiş günlük ve aylık kilometre sınırları mevcuttur. Bu sınırların aşılması halinde aşım ücreti tahsil edilir. Oto kiralama sözleşmesinde belirtilen kurallara uymadığınız takdirde; araca vermiş olduğunuz zarardan, trafik kurallarına uymadığınız için almış olduğunuz cezadan siz sorumlu olur, bu tür masrafları ödemek zorunda kalırsınız.

Kampanyaları Takip Ederek Uygun Fiyatlarla Araç Kiralayabilirsiniz

Zengin bir araç filosuna sahip olan Enterprise’ın kampanyalarını takip ederek daha uygun fiyata oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. Yolcu sayısına uygun otomobil modelleri ile konfor ve rahatlık ayağınıza getiren firma, Türkiye’nin pek çok şehrinde bulunan ofisleriyle, sizi hayalinizi kurduğunuz araç ile buluşturuyor. Araç seçiminizi ve kiralama işlemini, seyahat tarihinize göre online yapabileceğiniz gibi, inmiş olduğunuz havalimanında ya kent merkezinde bulunan Enterprise ofislerinden de kolayca yapabilirsiniz. Siz de dünyanın en güvenilir oto kiralama firması olan Enterprise’ı tercih ederek seyahatinizi mutlu ve huzurlu geçirmenin keyfiyi yaşayabilirsiniz. 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz