PAYLAŞ

Bolu ili, Göynük ilçesinin merkezinde bulunan Lalezar Restaurant, 2000 yılında kurulmuş ve osmanlı mimarisi, dokusu ve döneme ait kapalı bir restaurantı ile sizlere harika yemeklerini yine harika bir ortamda sunuyor.Osmanlı ve Türk mutfağının en güzel yemekleri ile pide, kebap ve ızgara çeşitlerini sunan Lalezar Restaurant kahvaltısıylada oldukça meşhur bir Restaurant.

Bolu gezileriniz için veya yolu bolu üzerine düşen seyahat severlerin Göynük ilçesinde bulunan bu harika lezzet durağına uğramaları gerektiğini düşünüyoruz. Vejeteryan çeşitleri, çocuk menüleri ve zengin garnitür çeşitleri de bulunan Lalezar Restaurant ayrıca gruplara özel yemek ve kahvaltı organizasyonlarıda yapmakta.Mekanda bir çok ayrıntı düşünülmüş.Yemek sonrası dileyenler 300’ü aşkın kitap bulunan kütüphanesi ile kahvelerinin tadını çıkartabilirler.

70 kişilik Kapalı restaurant bölümü  ve 150 kişilik bir bahçe bölümü bulunan mekan 12 ay hizmet veriyor.Yemekleri lezzetli, hizmeti kaliteli ve hızlı olan bu mekan fiyat olarak da uygun.Bolu’ya yolu düşenlerin yemek molası için listesinde yer alması gereken bir mekan.

Lalezar Restaurant Resimleri

Göynük Lalezar Restaurant Nerede

Lalezar Restaurant Bolu ili Göynük ilçesi merkezinde bulunuyor.

Göynük Lalezar Restaurant Nasıl Gidilir

İstanbul’a 200 KM uzaklıkta olan Göynük’e ulaşım için otoban üzerinden Antalya, Bilecik çıkışından çıkıyoruz.Daha sonra Geyve’ye doğru ilerliyoruz.Geyve’ye gelmeden Göynük çıkışı bulunuyor (Geyve Taraklı Kavşağı), burada Göynük ayrımından ayrılıyoruz ve bu yol bizi Göynük ilçesine ve Lalezar Restaurant’a ulaştırıyor.

Göynük Lalezar Restaurant Ulaşım Haritası

Göynük Lalezar Restaurant İletişim Bilgileri

Adres : Yenice Mahallesi Selim Çapar Caddesi No: 9/A (Ziraat Bankası Karşısı) Göynük / Bolu
Telefon : (0374) 451 22 36 Fax : (0374) 451 22 36 Mobil : 0534 506 47 47
E-Posta : info@goynuklalezar.com.tr
Web : www.goynuklalezar.com.tr
Facebook : https://www.facebook.com/lalezargoynuk
İnstagram : https://instagram.com/goynuklalezar/

Sizlerde Lalezar Restaurant ziyaretlerinizi ve tecrübelerinizi bizlerle yazımıza yorumda bulunarak paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here