PAYLAŞ

İş seyahatleriniz de yanımıza aldığımız gömlek ve takım elbiselerimiz için kravat veya daha özel bir geceye katılıyorsak papyon modeli seçmemiz gerekiyor.Son zamanlarda oldukça fazla kravat modeli ve seçeneği sunulmaya başlandı.İş seyahatlerinizde veya iş hayatınızda tarzınızı ortaya koyacağınız ve yapacağınız seçimler ile görünüşünüzü değiştirebileceğiniz giyimde en öncemli noktalardan biri de aksesuarlardır ve bunların arasında kravat, papyon modelleri ile kol düğmeleri bu tarzınızın oluşmasında başı çekenler.

Kravat ve Papyon Modelleri

Klasik desenli ve mendilide bulunan kravat modellerinden, düz saten kravat, hazır bağlı kravatlar ile taşlı ince kravat modellerine kadar çok sayıda çeşit ve alternatif mevcut.Kravat seçiminde tarzınızı ve görünüşünüzü bu modeller ile belirleyebileceğiniz gibi ayrıca daha özel gecelerde kullanılmak üzere papyon modellerini de kullanabilirsiniz.

Papyon modelleri yetişkinlerin dışında ayrıca bebek ve çocuklar içinde papyon modelleri bulunuyor.Ailenizle birlikte katılacağınız bir özel gece için çocuklarınız içinde papyon kullanabilirsiniz.Yetişkinler için çeşitli modeller ve renkler arasından kıyafetinize uygun olan papyon modellerini seçebilirsiniz.

Ayrıca son zamanlarda futbol takımlarının kravat modelleri de oldukça yaygın durumda.Taraftar kravat modelleri de tercih edebileceğiniz modeller arasında bulunuyor.

Kravat ve Papyon Model Örnekleri

Kol Düğmeleri ile Farkınızı Ortaya Koyun

Giyiminizde kravat ve papyonların dışında ayrıca kol düğmeleri de oldukça önemli bir aksesuardır.Kol düğme modelleri ile farkınızı ve tarzınızı belirleyebilirsiniz.Farklı tasarımları bulunan kol düğmeleri ve taşlı kol düğmeleri ile kendinize ve kıyafetinize en uygun kol düğmelerini seçebilir ve tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Kol Düğmesi Önerileri

Sizlerde tercih ettiğiniz tarz ve modelleri beğendiğiniz kravat, papyon ve kol düğmesi modellerini yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here