Yat Kiralama

Kültür başkenti olan İstanbul’da boğaz turu ile masmavi sularda harika bir keşfe çıkmaya hazır mısınız? İstanbul’da boğaz turu yapmak isteyenler için yat kiralama rehberi.

Yat Kiralama

Yerli ve yabancı pek çok kişi İstanbul Boğazı gezilerinde yat kiralayarak bu tarihi şehri keşfe çıkıyor.Gündüzleri şehrin harika manzarasını, tarihi yapılarını ve doğal güzelliklerini görürken, geceleride şehrin ışıkları ile harika bir görsel şölen sizleri bekliyor.

Yat kiralamayı düşünenler için İstanbul‘da pek çok seçenek bulunuyor.Saatlik, günlük veya haftalık yat kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Yat kiralamada ayrıca kaptan ve personel de kiralama hizmetlerine dahil ediliyor.Boğazı baştan başa gezebileceğiniz gibi aynı zamanda İstanbul’un farklı kıyılarınıda gezebilirsiniz.Tarihi boğazda yapacağınız gezilerde kişi sayısına göre uygun yat seçimi yapabilirsiniz.

Saatlik ve Günlük Yat Kiralama

Saatlik ve günlük yat kiralama ile yapacağınız organizasyon veya tura göre kiralama yapabilirsiniz.Saatlik kiralama düşünenler en az iki saat olarak kiralayabileceğiniz gibi dört veya beş saatlik kiralamalarda yapabilirsiniz.Yapılacak kiralama ile ilgili olarak turun saatlerini siz belirleyebiliyorsunuz.

Günlük kiralama düşünenler içinde programlar sabah saatlerinde başlıyor (10:00 gibi) ve akşam 18:00 gibi bitiyor.Saatler firmalara göre farklılık gösterebilir.Günlük kiralama düşünenler boğazın keyfini doyasıya yaşayabilir, dilerse yüzme yapabilir ve teknede sıcak bir duş yapabilirler.Ayrıca teknede yer alan güneşlenme alanları ilede güneşin keyfini çıkarabilirler.

Yat Kiralama Organizasyonları

Pek çok organizasyon için yat kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.Yerli ve yabancı misafirlerinizi yatlarda ağırlayabilirsiniz ve konaklamalı yat kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.Yatta yapılabilecek pek çok organizasyon bulunuyor.Özel günlerinizi, doğum günlerini, kına gecelerini, nişan, düğün veya yılbaşı geceleri için düzenleyeceğiniz partileri yatta yapabilir ve farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.Yatta yapılacak organizasyonlara ve kişi sayısına göre farklı yat seçeneklerini tercih edebilirsiniz.Dilerseniz konaklamalı seçenekleri veya saatlik ile günlük kiralama yapabilirsiniz.

Yat kiralama ile tarihi boğazda romantik bir gece geçirilebilir.Partnerinize Yatta evlilik teklifi yapabilirsiniz veya sevgiliniz ile harika bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.Özel geceleriniz için yat harika bir seçenek olabilir.

İstanbul Boğaz Turu

İstanbul Boğaz Turu

Tarihi boğazda tekne turuna katılmaya ne dersiniz? Boğazda yat kiralama yaparak harika bir boğaz turu yapabilir, farklı organizasyonlara katılabilirsiniz.Boğaz turu ile yapabileceğiniz organizasyon ve turlar;

Yüzme Turu

Boğaz gezi turları dışında ayrıca firmaların düzenlediği ve Poyrazköy ve adalarda  Yüzme turu organizasyonlarına katılabilirsiniz.Arkadaşlarınızla veya ailenizle katılacağınız yüzme turu ile kahvaltı ve pek çok hizmetin bir arada sunulduğu turların keyfini çıkarabilirsiniz.

Boğazda Mezuniyet Balosu

Boğazın harika manzarası eşliğinde unutulmayacak bir mezuniyet balosu düşünenlere özel hazırlanan turlar bulunuyor.Mezuniyet balonuzu şehrin tarihi boğazında ve harika bir gecede görsel şölen eşliğinde yapabilirsiniz.

Teknede İş Yemeği

Teknede Yemek

İş toplantılarınızı veya iş yemeklerini boğazda teknede yapabilirsiniz.Boğazın harika manzarası ile dilerseniz bir akşam yemeği veya sabah kahvaltısı organizasyonu planlanabilir.

Teknede İftar

Boğaz turu Ramazan ayında da oldukça fazla tercih ediliyor.Boğazda iftar düşünenler için pek çok alternatif bulunuyor.İster geniş bir katılım ister ailecek özel bir iftar düzenleyebilirsiniz.

Teknede Yılbaşı Partisi

Yeni yıl partisini boğazda planlayabilirsiniz.Boğazda tekne ile gerçekleştirilen bu özel turlara katılabilir veya kendi düzenleyeceğiniz bir tekne turu için kiralama yapabilirsiniz.

Sizlerde tecrübe ve bilgileri yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.