PAYLAŞ
Malta Dil Okulları

Ekim ayının gelişiyle artık resmen yaza veda ediyoruz. Yaza veda; çoğunlukla insanlara yapmaları gereken işleri, yerine getirmeleri gereken sorumlulukları hatırlatır. O zaman sizlere iyi bir haberimiz var! Dünya’nın bazı yerlerinde yaz hala devam ediyor hatta hiç bitmiyor. Malta bu yerlerin en başında gelmektedir. Yakın bir tarihe kadar İngiliz sömürgesi olan bu adalar devleti hem zengin kültürüyle hem de tatil seçenekleriyle tatilcilerin en çok tercih ettikleri yerlerden biri. Avrupa Birliği’nde olan Malta’ya ülkemizdeki temsilciliklerinden rahatça alabileceğiniz bir Schengen vizesiyle girmeniz çok kolay. Aynı zamanda trafikte geçireceğiniz zaman kadar bir sürede Malta’ya direkt uçuş seferleriyle ulaşmanız mümkün. Birbirinden farklı kültürlere ev sahipliği yapan Malta değişik kültürleri incelemek isteyen meraklılar için de ideal. Ülkenin ana dillerinden biri de İngilizce. Böylece İngilizce biliyorsanız rahatça iletişim kurabilir ve kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Bilmiyorsanız da üzülmeyin Malta’da birbirinden iyi dil okulları bulunmakta.

Malta

Tatilinizi yaparken İngilizce öğrenebilir, Dünya’nın en çok konuşulan dillerinden birine hakim olabilirsiniz. Malta’daki İngilizce okullarının başında Maltalingua Dil Okulu gelmekte. Hem eğitim kalitesi hem de öğrencilerine sunduğu programların çeşitliliği ile Maltalingua Dil Okulu Malta’nın en başarılısı. İster İngilizce’nizi geliştirin ister akademik kariyerinize yönelik İngilizce öğrenin, isterseniz de İngilizce dil sınavlarına hazırlanın. Maltalingua Dil Okulu bütün isteklerinize ve dileklerinize cevap verecek nitelikte kurslarıyla öncü. Yurtdışında dil eğitiminin birçok getirisi var hele ki bu eğitimi aldığınız ülkenin ana dili İngilizce ise. Bu ülkelerdeki eğitimle sınıflarda öğrendiklerinizi günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Böylelikle öğrendiklerinizi kullanarak onlari kalıcı hale dönüştürebilirsiniz. Okul aynı zamanda birbirinden farklı konaklama imkanları da sunmakta. Dilerseniz sizin gibi İngilizce öğrenimini sürdüren kişilerle birlikte çok uygun fiyatlara konaklayabilir ders dışında da dilinizi kullanma imkanına ulaşabilirsiniz.

Maltalingua Dil Okulu

Malta diğer ana dili İngilizce olan ülkelerin aksine çok uygun fiyatlarda dil eğitimi sunmakta. Bu özellik Malta’yı son yılların İngilizce eğitimi için en çok tercih edilen ülkeleri arasına sokmaktadır. Maltalingua Dil okulunun sitesini ziyaret ederek birbirinden farklı konaklama imkanları ve kurs seçeneklerini inceleyebilir, etkinlik takvimiyle ilgili bilgi edinerek tatil ve eğitimi nasıl birleştirdiğini görebilirsiniz. Okul aynı zamanda size en uygun eğitimi belirlemek için danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Klimalı sınıfları, kablosuz internet bağlantısı, kütüphanesi ve özel havuzuyla Maltalingua Dil Okulu bütün isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.