PAYLAŞ
Mavi Yolculuk ile Tatil Keyfi

Mavi yolculuk ile bir tatil yapmak ayrı bir zevktir.Mavi yolculuğu Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Datça ve Antalya gibi Ege ve Akdeniz sahillerinde yapabilirsiniz.Mavi yolculuk ile sessiz sakin bir tatil planlayabilir ve ülkemizin harika koylarını keşfedebilirsiniz.Harika koyları keşfederken ayrıca bu koylarda yüzmenin tadına varabilirsiniz.

Mavi yolculuk tatilleri için birkaç seçeneğiniz bulunmakta.Mavi yolculuk tatillerinde bir gulet kiralayabilir veya tecrübeli ve deneyimli bir personeli bulunan bir yelkenli kiralayabilirsiniz.Maviyolculuk.net bu konuda bizlere birçok hizmet sunmakta.

Mavi yolculuk düşünen tatil severler için tekne kiralama hakkında bazı bilgileri paylaşmak istedik.

Yelkenli

Gulet Nedir ?

Guletler genellikle 6 ila 24 kişilik kapasiteleri vardır.Ahşaptan yapılırlar ancak çelikten yapılan guletler de bulunmaktadır.Günümüzde geleneksel ustalar tarafından ülkemizdeki tersanelerde yapılmaktadır.Guletler kıyılara yakın gezilerde kullanıldığı gibi uzun deniz yolculuklarında da kullanılmaktadırlar.Mavi yolculukta kullanılan guletler de dinlenmek ve yemek yemek için rahat ve ayrı bölümleri bulunmaktadır.Tabi özel duş ve tuvaletleri mevcuttur.

Gulet Kiralama

Gulet ile bir tatil düşüncesi olanlar Gulet kiralama seçenekleri ile uygun fiyatlar ile harika bir mavi yolculuk keyfi yapabilirler.Aileniz veya dostlarınızla beraber bir gulet kiralayabilirsiniz.Eğer bir gulet kiralayamıyorsanız, kamara kiralayarak yine bir gulet ile mavi yolculuk yapabilirsiniz.Maviyolculuk.net sizlere bu konuda yardımcı oluyor.

Gulet

Yelkenli ile Mavi Yolculuk

Birçok farklı yelkenli çeşidi bulunmaktadır.Bir yelken vasıtası ile denizde ilerleyebilen bu teknelerin ayrıca motorlu olanları da bulunmaktadır.Bir yelkenli ile tatil yapmayı planlıyorsanız deneyimli, tecrübeli bir personel eşliğinde eşsiz bir tatil yapabilirsiniz.

www.maviyolculuk.net ile tecrübeli ve deneyimli personeli, sizlere harika bir mavi yolculuk tatili sunuyorlar.Ayrıca isterseniz mürettebatsız olarak da tekne kiralayabilirsiniz.

Mavi yolculuk ile muhteşem koyları ve kıyıları keşfederek harika bir tatil seçeneği sizleri bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here