PAYLAŞ
Onlinebilet.com

Otobüs yolculukları hayatımızın bir parçası, her ne kadar uçaklar aramıza girse de özellikle kısa mesafelerde karayolu ulaşımı daha tercih edilebilir olmakta. Ekonomik avantajının yanısıra, otogarların şehir merkezlerinde yer alması, rötar gibi stresli durumlarının olmaması otobüs firmalarının en büyük kozu halinde. Onlinebilet.com ‘da tam burada karşımıza çıkıyor; 180’den fazla otobüs firmasının online bilet satışını gerçekleştiren firma, seyahat etmek istediğiniz rotadaki tüm seferleri karşılaştırma seçeneği sunuyor.

En Uygun Otobüs Bileti Fiyatları

Türkiye’de 200’ün üzerinde otobüs firması hizmet vermekte ve haliyle rekabet oldukça yüksek seviyede bulunuyor. Nilüfer Turizm gibi ulusal çapta sefer düzenleyen bir firma ile Güney Akdeniz Seyahat gibi bölgesinde güçlü bir firmayı aynı anda karşılaştırmak, otobüs bileti arayan bir kullanıcı için oldukça çekici geliyor. Onlinebilet.com “0” komisyon vaat etmekte, bunun yanında 200’e yakın otobüs firmasının sorgulamasını aynı anda yaptığınızda, en uygun otobüs biletini satın almak hiç de zor olmuyor.

Tüm Otobüs Seferleri Tek Ekranda

Tüm seferleri tek ekranda incele, fiyata veya kalkış saatine göre filtrele, tercihini yap, koltuğunu seç ve biletini al. İşlemler oldukça pratik ve hızlı. Müsait koltukları inceleyebilir, koltuk seçiminizi cam kenarı, koridor tarafı ve hatta tekli koltuklardan yana yapabilirsiniz.

Özellikle bayram tatilleri gibi yoğun seyahat dönemlerinde bilet bulmak için tek tek firma sayfalarında gezmek oldukça sıkıcı olsa gerek, tek tuşla tüm firmaların seferlerini sorgulayabilirsiniz.

Online İptal Kolaylığı

Biletimizi internetten alıyorsak, iptal durumunda da haliyle internetten iptal etmek isteyeceğiz. Beklentimiz burada da karşılanmakta, seyahat planımız değiştiği takdirde onlinebilet.com otobüs bileti iptali sayfasından biletimizi 10 saniye içerisinde iptal edebiliyoruz, ödeme iadesi de kartımıza otomatik olarak gerçekleşiyor. Çoğu otobüs firmasında sefer hareketine 1 saat süre kalana kadar kesintisiz iptal etme seçeneği bulunmaktadır.

Metro turizm’e ait biletler ise sadece kendi çağrı merkezi üzerinden iptal edilebilmektedir.

Onlinebilet.com Otobüs Bileti

Kağıt Bilete Son

Teknoloji çağındayız! Eskisi gibi yazıhaneden bilet çıktısı almamız gerektiğini ve bunu yanımızda taşımamız gerektiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz:) Biletimizi alırken belirttiğimiz cep numaramıza ve e-posta adresimize bilet bilgileri ücretsiz olarak anında gönderilmekte. Böylece pnr numaranız ve sefer bilgileriniz her an bir tık uzağınızda.

Mobil Uygulamalar Yanınızda

Yenilikçi iOS ve android onlinebilet mobil uygulamaları ile cep telefonunuzdan otobüs bileti satın almak çok daha pratik. Özellikle sık otobüs seyahati gerçekleştiren kimseler için şiddetle tavsiye edebileceğimiz uygulamalardaki en beğenilen kullanıcı odaklı özellik, yolcu bilgilerinin otomatik olarak kaydedilmesi ve yeni bilet alımlarında yolcu bilgilerinin tekrar girilme zahmetinden kurtarması. Biletlerim ekranından almış olduğunuz biletleri listeleyebilir, yolcu listem sekmesinden kayıtlı yolcularınızı düzenleyebilirsiniz.

Onlinebilet.com Üyesi Otobüs Firmaları

Onlinebilet.com’un bünyesindeki otobüs firmalarından bazıları Nilüfer Turizm, Öncü Seyahat, Bafra Express Turizm, Lüks Yalova Seyahat, Süha Turizm, Ali Osman Ulusoy Turizm, Güney Akdeniz, Balıkesir Uludağ Turizm, Seç Turizm, Isparta Petrol, İzmir Turizm, Çanakkale Truva Turizm, Lider Adana Seyahat, Jet Turizm, İstanbul Kale Seyahat, Kütahyalılar Turizm, Anadolu Ulaşım, Alanyalılar Seyahat, Nevşehirliler Seyahat, Tokat Yıldızı, Öz Sivas Huzur Turizm, Fethiye Seyahat, Lüks Karadeniz, Didim Seyahat, Kahta Petrol, Malatya Kernek Turizm, Mardin Seyahat, Sinop Birlik, Kastamonu Özlem Turizm, Efe Tur ve Hatay Güney Turizm’dir.

Online bilet satışı gerçekleşen tüm firmaların listesi için https://onlinebilet.com/firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Gideceğiniz yere sefer düzenleyen bütün firmaları tek bir sayfada görüntüleyebilmek sizi zaman kaybından kurtarmakta ve işinizi kolaylaştırmaktadır. Onlinebilet.com’u tercih edenler firmaların websitelerini tek tek ziyaret etmek zorunda kalmayıp tek bir sayfada tüm seçenekleri görüntüleyebilmekte ve biletlerini hızlı bir şekilde satın alabilmektedirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.