Parkada

Bayrampaşa şehir parkı günümüzde her ne kadar Parkada olarak geçmiş olsa da halk arasında ise Adapark olarak adlandırılmakta ve bilinmektedir. Ziyaretçilerin mutlaka gittiklerinde memnun olarak ayrılacakları görsel şölenden oluşan bu yere mutlaka gitmeniz gerekiyor. Parkada’ya geldiğiniz de içerisinde ki piknik yerlerini, Lunaparkları, kafe, restoran, göl manzara, anfi tiyatro, bowling salonlarını, yapay köprü ve çarşı gibi tüm istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak en güzel yerleri de gönül rahatlığı ile yakından görebilme şansına sahip olacaksınız.

Bayrampaşa Parkada Hakkında Bilgiler

Hem büyüklerin hem de küçüklerin fazlası ile keyif almalarına yardımcı olacak olan bu yerde istediğiniz her bir aktiviteleri de bulabilmeniz sizin adınıza çok ama çok kolay olmaya başlayacaktır. Ayrıca içerisinde son derece hoşunuza gidecek olan hayvanat bahçeleri de yer almaktadır. Bu sayede çocuklarınız da tam bir eğlence yeri olan Parkada istedikleri hayvanları da hayvanat bahçesi içerisinde sorunsuz bir şekilde görmeye başlayacaklardır.

2003 yılında hizmete açılan ve 2003 yılından bu yana tüm gelen ziyaretçilerini de en iyi şekilde ağırlamayı başaran bu yere sizlerde yönelerek güzel zamanlar geçirebilirsiniz. En büyük açık alan parkı olarak adlandırılan bu yer de hem büyükler hem de küçükler eğlenceli zamanlar geçirerek doğal güzellikleri de görebilmektedir.

Parkada İçerisinde Neler Var

Ziyaret edecek olan kişilerin en merak ettiği sorulardan birisi de içerisinde Neler olduğudur. Fakat aradığınızın çok daha fazlasını bulabileceğiniz İstanbul’un en büyük ve geniş eğlence platformlarından biri olan bu yerde her şey bulunuyor. Kafe, restoran, göl manzara, anfi tiyatro, Lunapark, otopark, hayvanat bahçesi, bowling salonları gibi aklınıza gelebilecek her türlü aktivite ve güzelliklerin Adapark içerisinde yer aldığının da altını çizebiliriz.

Parkada Ziyaret Saatleri

Türkiye’nin en büyük sosyal dinlenme ve eğlence alanı olarak ön plana çıkan Adapark’a hafta içi çalışma saatleri içerisinde gidebilirsiniz. Çalışma saatlerinin de 08.30 – 01.00 olduğunu söyleyebiliriz.

Parkada Resimleri

Parkada Nerede ve Nasıl Gidilir

İstanbul ilinin Bayrampaşa ilçesi sınırları içerisinde yer alan Parkada’ya toplu taşıma araçları ve özel aracınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz.Bayrampaşa şehir parkı ulaşım bilgileri dışında ulaşım haritamız ile de rota oluşturabilirsiniz.

Toplu taşıma ile gelecek olanlar metroyu kullanabilirler.Metro ile Bayrampaşa durağında indiğiniz de Parkada yürüme mesafesindedir.

Özel araç ile gelecekler için ise, E5 Üzerinden gelirken İstanbul Otogar’a gelmeden Yıldırım Mah. sapağından ayrılarak yaklaşık 2,5-3 km sonra Parkada’ya varabilirsiniz.

Haritası ve Konumu

Parkada için harita ve ulaşım alternatiflerine konum bilgisi kısmından ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa gezilerinizde görülecek yer önerisi olarak Bayrampaşa Akvaryum yazımıza göz atabilirsiniz.

Sizlerde gezileriniz hakkındaki bilgi ve tecrübelerinizi yazımıza yorum yaparak bizlerle paylaşımda bulunabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.