PAYLAŞ
Turna.com Uçak Bileti

Günümüzde artık büyük bir çoğunluğumuz uçak biletini online platformlar üzerinden satın alıyor.Birçok kişi uçak bileti araştırmalarında karşılaştırma sitelerini kullanıyor veya havayolu firmalarının kendi siteleri üzerinden fiyat ve uçuş tarihi araştırması yapıyorlar.Ancak Turna.com, bu işlemleri kolaylaştıran ve daha fazla özellik ekleyerek istediğimiz şartlarda uçak bileti bulmayı ve satın almayı daha kolay hale getirdi.

Turna.com ile Ucuz Uçak Bileti Bulun

Uçak bileti ararken havayolu firmalarının sitelerinde tek tek araştırmak yerine Turna.com’un yerli ve yabancı 1300 üzerinde havayolu firmasının uçak biletlerini tek bir ekranda ve en uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz.Türk Hava Yolları, Pegasus, AnadoluJet, Sun Express, AtlasGlobal, Onur Air, Lufthansa, Air France, KLM Royal Dutch Airlines, Qatar Airways gibi popüler havayolu firmaları sistemde yer alıyor.

Turna.com Uçal Bileti Sorgulama

Sitenin sizlere sağladığı uçak bileti arama motoru sayesinde istenilen tarihlerde en uygun uçak biletini ve alternatiflerini hızlı ve kolayca sorgulayabiliyorsunuz.

Üye Olun ve Puan Kazanın

Turna.com Üyelik Sistemi

Turna.com sitesindeki üyelik sistemi ile uçuşlarınızdan puan kazanabilir, tüm seyahatlerinizi görebilir, iptal ve iade işlemlerini takip edebilir ve ayrıca kredi kartı puanlarınızı sorgulayabilir ve puanlarınızla bilet satın alabilirsiniz.Üyelik sisteminde ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek daha çok puan kazanabilirsiniz.

Diğer uçak bileti satışı yapan sistemlere göre daha gelişmiş bir üyelik sistemi yer alırken aynı zamanda oldukça kolay ve kısa sürede üye olabiliyorsunuz.

Uçak Bileti Kampanyaları

Turna.com ile havayolu firmalarının ve Turna.com’un özel kampanyalarını takip edebilirsiniz.Kampanyalar sayesinde oldukça uygun fiyatlar ile uçak bileti satın alabilirsiniz.Kampanyalar sayesinde 200-300 TL gibi rakamlar yerine 30-50 TL gibi oldukça uygun fiyatlara uçuşunuzu satın alabiliyorsunuz.

İptal ve Değişiklikler

Diğer firmalarda iptal veya değişiklik yapmanız gerektiğinde çağrı merkezini aramanız gerekiyor ancak Turna.com sitesinde online olarak iptal ve değişiklik işlemlerini kendiniz yapabiliyorsunuz ve bu sizlere zaman kazandırıyor.

En İyi Uçak Bileti Rezervasyonu Sitesi

Birçok seyahat otoritesi tarafınan en iyi uçak bileti rezervasyonu sitesi seçilen Turna.com, sunduğu özellikler ile diğer firmalardan farklı olduğunu ve aldığı ödüllerin hakkını verdiğini görebilirsiniz.Uçak bileti rezervasyon ekranında sunduğu pek çok filtre ve özellik sayesinde rezervasyonlarınızı en kolay şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Aktarmalı uçuşları, iptal edilebilir ve promosyon sınıfı biletleri, havayolu firmasına göre veya fiyata göre olmak üzere farklı filtreler ile size uygun uçak biletini bulmanızı sağlıyor.Gidiş ve dönüşlerinizde farklı havayolu firmalarını seçebiliyorsunuz.Bilet fiyatlarını Dolar, Euro veya Türk Lirası gibi farklı para birimlerinde listeleyebilirsiniz.

Günlük Tahmini Fiyatlar

Turna.com Günlük Tahmini Fiyatlar

Sitenin uçak bileti arama motorunda yer alan bir diğer özellik ise “Günlük Tahmini Fiyatlar” bölümü. Bu özellik sizlere hangi tarihlerde en uygun fiyatı bulabileceğinizi gösteriyor ve yılın diğer ayları ve günlerine hızlıca göz atmanızı sağlıyor.Bu özellik sayesinde en uygun fiyata bilet bulmanız oldukça kolaylaşıyor.

Uçuş kuralları ile ilgili olan Uçakta taşınması yasak olan eşyalar yazımıza göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.