Tuzak Oyunu

İstanbul’daki gerçek kaçış oyunları arasında en dikkat çeken işletmelerden birisi de Tuzak. Diğer işletmelerde genellikle tek bir konsept bulunurken Tuzak’da Hotel California ve Büyük Soygun temalı iki farklı oyun var. Amaç yine aynı; size verilen sürede ipuçlarını kullanarak kilitli kaldığınız yerden kurtulmaya çalışıyorsunuz.

Oyuna kurallar gereği en az 2 kişi, en fazla ise 5 kişilik bir ekiple katılabiliyorsunuz. Bulmacalar, konsept, dekorasyon ve teknik detaylar emsallerine göre ciddi anlamda başarılı. Oyun süresi yine diğer kaçış oyunlarında olduğu gibi 1 saat. Bu süre içerisinde acil bir durum söz konusu olmadığı takdirde bulmacaları çözmeden dışarıya çıkmanız mümkün değil.

15 yaş üzeri herkesin katılabileceği oyunda aile olarak yarışmak isteyenlerse 12 yaşın üzerindeki çocukları ile beraber oyuna katılabiliyorlar. Bunun haricinde klostrofobi, anksiyete bozukluğu gibi rahatsızlıkları olanlar için oyun pek de tavsiye edilmiyor.

Tuzak Oyunu Video Tanıtımı

Tuzak Oyun Ücretleri

İki farklı konsept için de fiyatlar aynı olacak şekilde belirlenmiş;

2 kişi: 120 TL
3 kişi: 150 TL
4 kişi: 180 TL
5 kişi: 200 TL

Oyunlar 1 saatlik seanslar halinde olduğu için sıra bekleme ihtimaliniz yüksek. Bu yüzden özellikle hafta sonları rezervasyon yaptırmadan hareket etmemekte yarar var.

Tuzak Oyunu Nerede ve Nasıl Gidilir

Tuzak, Kadıköy Boğa’ya oldukça yakın bir konumda. Rıhtım’dan Boğa’ya çıkan Söğütlüçeşme Caddesi üzerinden çıkarken sağ tarafta, caddenin bir altında kalan Kırtasiyeci Sokak üzerinde, Shaft Club’un tam karşısında. (Söğütlüçeşme Caddesi’ndeki McDonalds’ın hemen yanı başındaki Bestekar Dihayat Sokağı’ndan girdiğinizde Kırtasiyeci Sokağı’na çıkabilirsiniz.)

Tuzak Oyunu Ulaşım Haritası

İletişim Bilgileri

Adres: Osmanağa Mahallesi, Kırtasiyeci Sokak, Ankara İş Hanı, Kat:1 Kadıköy / İstanbul
E-Posta: bilgi@tuzak.com
Telefon: (0216) 336 11 00

İstanbul’da yer alan diğer eğlence merkezileri ile tema parklar için İstanbul’da Tema Parklar yazımıza göz atabilirsiniz.

Sizlerde gezilerinizi ve tecrübelerinizi yazımıza yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz