Şehrin en görkemli yolculuğunu sunan vapurların seferleri yoğunlaşıyor!
 

Yaz boyunca yaşanan yoğunluk baz alınarak uygulanan tarife de,Boğaziçi ve Adalar seferleri yoğunlaştırıldı.Bu sayede yerli yabancı her gezgin,mavi güzellikleri istediği zaman yaşayabilecek,adaların,İstanbul’un keyfini doyasıya yaşayabilecek.

Tarife 02 Haziran’dan itibaren yürürlüğe girecek,14 Eylül’de de yaz tarifeleri son bulacak.Yaz tarifesiyle Kabataş-Kadıköy-Adalar hatları sıklaştırılırken, Boğaz’a yapılan uzun ve kısa turlar arttırıldı.

Şehir hatlarında,her gün 704 planlı seferler düzenleniyor.Yoğunluğa uyarak tüm gemilerin havuzlama işlemleri,periyodik bakımları,bakım-tutumları tamamlanıp,yolculuğa hazır hale getirildi.

Her yaz olduğu gibi bu yılda,Yaz Tarifesi’nde de Sarıyer-Rumeli Kavağı-Anadolu Kavağı seferleri 14 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında Poyraz tatil köyüne kadar uzatıldı.Yeni tarifeyle birlikte,Sedef Adasına olan seferler de başlamış olacak.Geçtiğimiz Ramazan aylarında olduğu gibi,bu yıl Ramazan ayında da Haliç hattında Eyüp-Kasımpaşa-Karaköy-Üsküdar arasında ilave bir sefer düzenleniyor.

Bostancı’dan Anadolu Kavağına kadar uzanan Mehtap Gezileri de,07 Haziran-13 Eylül tarihleri arasında her cumartesi düzenlenmeye başlıyor.

Detaylı bilgileri internet,call center veya iskelelerde bulunan tarife kitapçıkları gibi yerlerden takip edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.