PAYLAŞ

Aşıklar şehri olan Venedik, sevdiğiniz insan ile gidebileceğiniz muhteşem bir şehirdir. 118 adadan oluşan Venedik, bataklık ve nehir deltaları arasına kurulmuştur. Venedik evleri, Venedik dar sokakları, en romantik akşamları ve en farklı lezzet seçenekleri, küçük köprüleri ve tarihi özellikleri ile sizi güzel bir tur beklemektedir.

Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim ve Kasım ayları Venedik turu için en güzel olan zamandır. Farklı bir tur planlamak ve kendiniz için en keyifli zamanları Venedik’te planlamak isterseniz sizi bekleyen sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. En özel dönemlerden birini tercih edebilirsiniz. Mesela karnaval zamanı harika olabilir. Sokakta maske ile dolaşan insanlar, her yerden yükselen müzik sesleri ve gece gündüz ayrı ayrı düzenlenen eğlenceler ile en farklı olanı yakalayabilirsiniz.

Venedik Turları

Venedik Turları kapsamında sizi bekleyen pek çok güzellik bulunmaktadır. Gün içerisinde katılabileceğiniz turlar, gondol gezintileri ve tabi ki en güzel lezzetlerin tadına bakabileceğiniz restoranlar sizi beklemektedir. Ayrıca Aşk Çeşmesi, Büyük Kanal, Rialto Köprüsü, Accademia, Murano, San Marca Bazilikası, San Marco Meydanı, Santa Maria della Salute Bazilikası ve Lido di Venezia gezilecek ilk yerler arasındadır. Venedik’te pizza yemeyi sakın unutmayın. Ayrıca İtalyan mutfağının en güzel lezzetleri Sardalya, soğan, üzüm ve fıstığın yer aldığı yöresel yemekler tadına bakılmaz üzere sizi beklemektedir. Ayrıca kesinlikle çikolata almalı ve en güzel çeşitlerini tatmalısınız.

Modanın kalbinin attığı şehir Milano!

Venedik Turunun hemen ardından kendiniz için yeni bir rota belirlemek isterseniz seçimlerinizi Milano Turlarından yana yapabilirsiniz. Milona Turları kapsamında gezip görebileceğiniz yerler arasında Milano Katedrali, Sforzesco Şatosu, La Scala opera binası, Santa Maria Kilisesi, Brera alışveriş merkezi, Navigli kanalı, Parco Sempione, Giuseppe Meazza Stadyumu bulunmaktadır.

Keyfini çıkaracağınız güzel bir tur için fırsatları ne kadar erken yakalarsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Milano Turları genellikle eğleneceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz turlar arasındadır. Bu farkı keyifle yaşamak ve özellikle güzle bir seçim yaptığınızı bilerek turunuza başlamak ve tamamlamak isterseniz önceden yapacağınız seçimlere dikkat etmelisiniz.

Milano Turları

Milano turları kapsamında kendiniz için en uygun olanı yakalamak isterseniz seçimlerinizi hemen yapmanızı ve daha ucuza bir tur satın almanızı tavsiye ederiz. Bu yıl için sizi bekleyen en iyi tur seçenekleri her zaman olduğu gibi sizin istekleriniz ve gitmek istediğiniz tarihleriniz doğrultusunda yön bulacaktır. Ayrıca lezzetleri de meşhurdur. Pizza, makarna, Lazanya, Tiramisu, Risotto, Panetto, Costoletta, Sambuca ve Campari kesinlikle tadına bakmanız gereken yemekleri arasındadır.

Özellikle yaz sezonu boyunca pek çok misafir konuk eden Milano için doğru zamanı seçtiğiniz zaman ne kadar güzel bir tura çıktığınızı fark edersiniz. Yeter ki kararlı olun ve seçimlerinizi hemen yaparak, yıl boyunca görmek istediğiniz yerlerin planını yapın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.