Viaport Avm Lunapark

En büyük yaşam merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkan Viaport Avm Lunapark her gün yüzlerce kişiyi de ağırlamaktadır. Yılın en eğlenceli alışveriş merkezleri arasında yer almayı başararak ödüle layık görülen Viaport Avm, gelen ziyaretçilerine hem keyifli hem de ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı olacak bir alışveriş ortamını da sunmaya başlıyor.

Viaport Avm Hakkında bilgiler

Toplamda 188 mağazası bulunan en büyük yaşam merkezlerinden birisi olmayı hak kazanan Viaport Avm, her gün ziyaretçi yoğunluğuna sahip yerlerin başında bulunuyor. Üstelik diğer alışveriş merkezlerine fark atacak olan en önemli yanlarından birisi de üstünün açık hava şartlarında olması ve açık hava alışveriş hizmetleri ile dikkat çekmesidir.

Viaport Avm açık alanda gölet, sokak, meydan ve yeşil alanlara sahip olan ve diğer alışveriş merkezlerinden de kendisini sınıflandırmış olan en güzel ve özel yerlerin arasında bulunuyor. Üstelik İstanbul’un Pendik semtinde bulunan bu yere herhangi bir zorluk çekmeden de gönül rahatlığı ile gidebilme şansına sahip olacaksınız.

Viaport Avm’de Neler Var

Vatandaşların Türkiye’nin en büyük yaşam merkezi içerisinde neler olduğu merakı her geçen gün artıyor. Yalnızca alışveriş odaklı bir yer olarak ön plana çıkmayarak pek çok eğlenceleri de gelen ziyaretçilerine en iyi şekilde sunmayı başaran merkezlerin başında yer alıyor. Viaport Avm içerisinde ise Lunapark, ponyy, sinema, karting gibi eğlence odaklı hizmetlerin yanı sıra 15 kişilik ekipten oluşan müzik grupları da gelen ziyaretçilerin en iyi şekilde yüzünü güldürmeyi başarıyor. 100 bin metrekare alanı içerisinde tüm ziyaretçilerini sorunsuz bir şekilde ağırlayan Viaport Avm sokak müzisyenlerinin bulunduğu bir merkezdir.Viaport Lunapark ile çocuklar eğlenceli zaman geçiriyorlar.

Viaport Avm Resimleri

Viaport Avm Nerede ve Nasıl Gidilir

İstanbul ilinin Pendik semtinde yer alan Viaport Avm merkezlerine ister sahil yolundan, ister E5 yolundan ve ya İstanbul Ankara güzergâhından sorunsuz bir şekilde gelinebilmektedir. E5 yolu ile gelmeyi düşünen kişiler yol boyunca Sabiha Gökçen Havalimanı tabelasını talip etmeleri gerekmektedir. Tabelayı gördüğünüz andan itibaren ise hemen sağa dönerek devam etmeli ve tem gişelerine gelmeden önce İstanbul- Sultanbeyli tabelasından giriş yapmanız gerekmektedir. Bir süre kadar düz devam etmenizin ardından karşınıza bir göbek çıkacak ve çıkan göbekten L yapmanız gerekecektir. Bu sayede yaklaşık 200 m sonrasında ise tam karşınız da Viaport Avm Lunapark görünmüş olacaktır.

Viaport Avm Çalışma Saatleri

Açılış Kapanış
10:00 22:00

Viaport Avm merkezlerine gelecek olan kişiler için en merak edilen soruların başında ise çalışma saatleri yer alıyor. Buna göre sabah 10’dan itibaren merkez açılmakta ve akşam saat 10’na geldiğinde ise kapatılmaktadır.

Viaport Avm Ulaşım Haritası

Avm için harita ve ulaşım alternatiflerine konum bilgisi kısmından ulaşabilirsiniz.

Viaport Avm İletişim Bilgileri

Adres : Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19 Via Port – Pendik / İstanbul
Telefon : (0216) 696 10 01

İstanbul’da yer alan görülmesi gereken lunaparklar için İstanbul’da Tema Parklar yazımıza göz atabilirsiniz.

Sizlerde gezilerinizi ve tecrübelerinizi yazımıza yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz