Denizli İzmir Tren Saatleri
KalkışVarışTrenSüreBilet Fiyatı
02:0406:57Göller Ekspresi4s 53dk₺76,00
04:2008:56Denizli – Basmane4s 36dk₺73,00
05:4510:35Denizli – Basmane4s 50dk₺73,00
08:3013:09Denizli – Basmane4s 39dk₺73,00
10:4515:45Denizli – Basmane5s₺73,00
12:4517:26Denizli – Basmane4s 41dk₺73,00
16:3021:09Denizli – Basmane4s 39dk₺73,00
18:1022:59Denizli – Basmane4s 49dk₺73,00

Denizli İzmir Tren Seferleri

Denizli İzmir Tren Seferleri

Denizli’den İzmir Basmane hattına 8 sefer bulunmaktadır. Seferlerden ilki Göller Ekspresi treni ile başlıyor. İlk kalkan tren gece saat 02:04 olarak belirlenmiş.

Denizli ilinden İzmir Basmane durağına kalkan son tren ise 18:10 da kalkmakta ve 22:59 saatinde İzmir’e varmaktadır. Varış saatlerinde ve yolculuk sürelerinde farklılıklar olmasının sebebi, bazı trenlerin bazı duraklarla uğramamasından kaynaklanıyor. Örneğin İsabeyli, Karaali ve Sağlık duraklarında her tren durmuyor. Sefer saatleri listesini kontrol ederek uğrayan seferleri görebilirsiniz. Tüm Denizli İzmir durakları içinde yazımızında aşağısında yer alan güzergahlar başlığımıza bakabilirsiniz.

Sefer Süresi

Denizli – İzmir arasında yer alan tren seferleri en kısa 4 saat 39 dk ile en uzun 5 saat sürmektedir. Sefer saatine göre ulaşım süreleri farklılık gösteriyor. En kısa sürede ulaşım sağlayan tren 16:30 trenidir. En uzun sürede ulaşan tren ise 10:45 trenidir.

Denizli İzmir Tren Sefer Saatleri

DuraklarKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış Saati
Denizli (Kalkış)04:2005:4508:3010:4512:4516:3018:10
Km. 251+48504:3205:5708:4210:5712:5716:4218:22
Goncalı04:3506:0008:4511:0013:0216:4518:27
Sarayköy04:5106:1609:0111:2013:1817:0218:46
Buharkent05:0506:3009:1511:3513:3217:1619:00
Horsunlu05:1706:4209:2711:4813:4417:2819:12
Pamukören05:2306:4809:3311:5513:5017:3419:18
Kuyucak05:3006:5509:4012:0913:5717:4119:25
Nazilli05:4207:0709:5212:2114:0917:5519:39
İsabeyliX07:13X12:2714:1518:0119:45
Atça05:5307:1910:0312:3314:2118:0919:52
Sultanhisar05:5907:2510:1112:3914:2718:1520:01
Köşk06:0907:3510:2112:4314:3118:2520:11
KaraaliXXX12:5114:39XX
Umurlu06:1807:4610:3013:0014:4818:3420:20
Aydın06:3107:5910:4313:1415:0118:4720:33
İncirliova06:4108:0910:5313:2415:1118:5720:43
Germencik06:5108:1911:0313:3515:2119:0720:58
Ortaklar07:0108:3011:1413:4615:3119:1821:09
Çamlık07:1908:4811:3214:0815:5019:3621:27
Selçuk07:3209:0111:4614:2216:0419:4921:40
Sağlık07:51XXXXX21:59
Tepeköy07:5909:3412:1314:5016:3120:1622:07
Torbalı08:0509:4112:1814:5416:3520:2022:12
Pancar08:1409:5112:2715:0416:4420:2922:21
Menderes08:2710:0512:4015:1816:5720:4122:33
Adnanmenderes Havaalanı08:3210:1012:4515:2317:0220:4622:38
Gaziemir08:3710:1612:5215:2817:0720:5222:43
İzmir Basmane (Varış)08:5610:3513:0915:4517:2621:0922:59

Denizli İzmir Tren Güzergahları

  • Denizli Kalkış
  • Km. 251+485
  • Goncalı
  • Sarayköy
  • Buharkent
  • Horsunlu
  • Pamukören
  • Kuyucak
  • Nazilli
  • İsabeyli
  • Atça
  • Sultanhisar
  • Köşk
  • Karaali
  • Umurlu
  • Aydın
  • İncirliova
  • Germencik
  • Ortaklar
  • Çamlık
  • Selçuk
  • Sağlık
  • Tepeköy
  • Torbalı
  • Pancar
  • Menderes
  • Adnanmenderes Havaalanı
  • Gaziemir
  • İzmir Basmane (Varış)

Denizli İzmir Tren Bilet Fiyatları

Denizli İzmir tren fiyatı ₺73,00. Göller Ekspresi treni ile yolculuk yaparsanız ₺76,00.

Listede tren güzergahları ve trenlerin sefer saatleri yer almaktadır. Denizli’den kalkan trenler İzmir’e doğru uğradığı tüm duraklar listede yer almaktadır. Duraklara varış saatleri, her kalkış seferi için ayrı ayrı tabloda yer almaktadır.

Önemli Bilgi : Bu sayfada yer alan sefer bilgileri anlık değildir. Burada yer alan bilgileri TCDD sitesinden veya 444 82 33 nolu telefon numarasından kontrol etmelisiniz. Aksi durumda yaşayacağınız maddi ve manevi zararlardan sorumlu değiliz.

Denizli gezilerinizde şehrin görülecek en güzel yerlerine Denizli’de Gezilecek Yerler yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pamukkale Travertenleri ve Karahayıt Kaplıcaları yazımız ile Denizli’de Nerede Kalınır yazılarımızda sizlere rehber olabilir.

Denizli İzmir Tren Bileti Satın Almak

Tren biletinizi online olarak TCDD ebilet sisteminden yada 444 82 33 nolu çağrı merkezini arayarak satın alabilirsiniz.

Biletinizi alırken vermiş olduğunuz kimlik bilgilerinin doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayın. Aksi durumda yolculuk yapamayabilirsiniz.

Sizlerde Hızlı tren veya normal tren ile yaptığınız yolculukları ve yaşadığınız deneyimleri yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.