Ana sayfa Reklam ve İletişim

Reklam ve İletişim

İletişim

Seyahat severlerin rehberi olma yolunda uzun zamandır yayın yapan Seyahatdergisi.com, çok sayıda içerik ve seyahat konulu yayınları sizlere sunuyor.Seyahat Dergisini ayda 300.000 üzerinde kişi ziyaret etmektedir.Seyahat kategorisinde önde gelen siteler arasında olup Google kalite puanı oldukça yüksek bir sitedir.Çok sayıda kurumsal firma ile ürün tanıtımı, görüntülü reklam ve tanıtım yazıları için çalışmış olan Seyahat Dergisi beraber çalıştığı kurumların beğenisini ve taktirini kazanmıştır.

Reklam ve Tanıtım

Seyahat Dergisi için tanıtım yazıları ve reklam seçenekleri;

Tanıtım yazıları

  • Tanıtım yazıları kalıcı olarak Tanıtım ve Duyurular kategorisinde yazı size ait olacak şekilde veya tarafımızca yazılacak şekilde (ayrıca ücret alınır) yayınlanır.
  • Tanıtım yazıları kalıcı olarak istenilen kategoride ve ana sayfada manşet bölümünde yer alacak şekilde, yazı size ait veya tarafımızca yazılır(ayrıca ücret alınır) ve sosyal hesaplarımızda paylaşılır.

Reklam Alanları

  • 300×100 Reklam alanımız 6 Aylık ve yıllık olarak uygun fiyat seçenekleri yer almaktadır.
  • 300×250 Reklam alanımız 6 Aylık ve yıllık olarak uygun fiyat seçenekleri yer almaktadır.

Farklı reklam alanları veya teklifleriniz için ve yukarıda belirtilen reklam fiyatları hakkında bilgi almak için mail adresimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Seyahat Dergisi İletişim Bilgileri

Mail : info@seyahatdergisi.com Adres : Ulus Mah. İsmet Paşa Cad. Arin İş Merkezi No:54/8 Büyükçekmece – İSTANBUL