İzmir Ödemiş Tren Saatleri

İzmir Ödemiş tren saatleri, durakları ve sefer süreleri yazımızda yer almaktadır. Aynı şekilde Ödemiş İzmir tren saatleride detaylarıyla birlikte yazımızda bulunuyor.

İzmir Ödemiş Tren Saatleri

DuraklarKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış Saati
İzmir (Basmane)06:3009:0012:0015:3017:0020:40
Gaziemir06:5109:1412:1715:5217:1821:03
Adnanmenderes Havaalanı06:5609:1912:2215:5817:2321:09
Menderes07:0109:2412:2816:0517:2821:15
Pancar07:1309:36xx17:4021:28
Torbalı07:2409:4612:5016:3617:5021:39
Gürgürxx12:58x17:58x
Taşkesik07:35x13:02x18:0221:50
Arıkbaşı07:4110:0113:0816:5118:0821:56
Karpuzlu07:4810:0813:1516:5818:1522:03
Elifli07:52x13:19x18:19x
Furunlu07:5510:1413:2217:0418:22x
Bayındır08:0110:2013:2817:1218:2822:12
Bayındır MYO08:0610:25x17:17xx
Yakaköy08:09x13:34x18:34x
Çatal08:1610:3213:4017:2418:4022:22
Pınarlı Durağı08:20xx17:2818:44x
Derebaşı08:25x13:48x18:49x
Doyranlı08:29x13:52x18:53x
İlkkurşun08:3510:4813:5817:4118:5922:38
Ödemiş Gar08:4610:5914:0917:5219:1022:49
Ödemiş Şehir08:5111:0414:1417:5719:1522:54

Ödemiş İzmir Tren Saatleri

DuraklarKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış SaatiKalkış Saati
Ödemiş Şehir05:2007:1009:3511:3015:0018:05
Ödemiş Gar05:2407:1409:3911:3415:0418:09
Beytiköy05:29xxxx18:14
İlkkurşun05:3607:2509:5011:4515:1518:21
Doyranlı05:42xx11:51x18:27
Derebaşı05:46xx11:55x18:31
Pınarlı Durağı05:5107:3810:03xx18:36
Çatal05:5607:4410:0812:0415:3218:42
Yakaköy06:0107:49x12:09x18:47
Bayındır MYO06:0407:5210:15x15:3918:50
Bayındır06:0908:0010:2112:1415:4518:57
Furunlu06:1408:0510:2612:1915:5019:02
Elifli06:1708:08x12:22x19:05
Karpuzlu06:2108:1210:3212:2615:5619:09
Arıkbaşı06:2808:1910:3912:3316:0319:16
Taşkesik06:3408:25x12:39x19:22
Gürgür06:38xxxx19:26
Torbalı06:5008:3710:5412:5116:1819:39
Pancar07:0108:48xx16:2719:49
Menderes07:1509:0311:1613:1716:3920:04
Adnanmenderes Havaalanı07:2009:0911:2213:2216:4420:09
Gaziemir07:2509:1411:2813:2716:4920:16
İzmir (Basmane)07:4409:3311:4513:4517:0920:33
Ödemiş İzmir Tren Güzergahları

İzmir Ödemiş Tren Güzergahları

  • İzmir (Basmane)
  • Gaziemir
  • Adnanmenderes Havaalanı
  • Menderes
  • Pancar
  • Torbalı
  • Taşkesik
  • Arıkbaşı
  • Karpuzlu
  • Elifli
  • Furunlu
  • Bayındır
  • Bayındır MYO
  • Yakaköy
  • Çatal
  • Pınarlı Durağı
  • Derebaşı
  • Doyranlı
  • İlkkurşun
  • Ödemiş Gar
  • Ödemiş Şehir (Varış)

Sefer Süreleri

Hem İzmir Ödemiş hemde Ödemiş İzmir tren sefer süreleri en uzun 2 saat 20 dakika sürmektedir. En kısa sefer ise 2 saat 9 dakika sürmekte.

İzmir Ödemiş Tren Bilet Fiyatları

İzmir Ödemiş tren fiyatı ₺35₺ ve Ödemiş İzmir Tren bilet fiyatıda yine 35₺’dir.

Listede tren güzergahları ve trenlerin sefer saatleri detaylı bir şekilde yer almaktadır. İzmirden kalkan trenler Ödemiş’e doğru uğradığı tüm duraklar listede yer bulunuyor. Aynı şekilde Ödemiş’ten kalkan trenler ve durakları yer alıyor. Duraklara varış saatleri, her kalkış seferi için ayrı ayrı tabloda yer almaktadır.

Önemli Bilgi : Bu sayfada yer alan sefer bilgileri anlık değildir. Burada yer alan bilgileri TCDD sitesinden veya 444 82 33 nolu telefon numarasından kontrol etmelisiniz. Aksi durumda yaşayacağınız maddi ve manevi zararlardan sorumlu değiliz.

İzmir Ödemiş Tren Bileti Satın Almak

Tren biletinizi online olarak TCDD ebilet sisteminden yada 444 82 33 nolu çağrı merkezini arayarak satın alabilirsiniz.

Biletinizi alırken vermiş olduğunuz kimlik bilgilerinin doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayın. Aksi durumda yolculuk yapamayabilirsiniz.

Sizlerde Hızlı tren veya normal tren ile yaptığınız yolculukları ve yaşadığınız deneyimleri yazımıza yorumda bulunarak b

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.