Ana Sayfa Canlı Uçuş Takibi ile Uçakları Havada Canlı Takip Edin

Canlı Uçuş Takibi ile Uçakları Havada Canlı Takip Edin

Canlı uçuş takibi sistemi ile ülkemizdeki ve dünyadaki tüm uçuşları takip edebilir, uçuşlar hakkında detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.Canlı uçuş takibi harita üzerinden seçtiğiniz uçakların uçuş rotaları, hangi havayolu firmasına ait olduğu, uçak modeli bilgileri gibi birçok detaya ulaşabilirsiniz.İstediğiniz seferler hakkında bilgiyi bulabilirsiniz.Uçakların konumunu bulma, uçuş rotasını takip etme gibi detaylı işlemleri yapabilirsiniz.Online harita üzerinden canlı uçuş takip sistemi ekranı sizlere uçakların rota bilgisini, hızlarını ve uçak modellerine kadar pek çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Uçak Takip

Canlı Uçuş Takip

Harita üzerinden uçuş takip edebileceğiniz harita ile istenilen ülke ve bölgedeki uçakları takip edebilirsiniz.Online uçak takip ile uçakların iniş veya kalkış yaptığı havalimanı bilgilerine ulaşabilirsiniz.Bilgiler çok kısa bir gecikme ile sisteme online olarak gelmektedir.Yerli ve yabancı olmak üzere (Türk Hava Yolları (THY), Atlasjet, Pegasus, Onurair, Anadolujet, Sunexpress, lufthansa gibi)  tüm havayolu firmalarının uçuşlarını harita üzerinden uçuş takibi yapabilirsiniz.

Uçak rotasını takip etmek için uçuş takip haritası üzerinden uçağı seçmeniz yeterli olacaktır.Uçuşu takip etmek istediğiniz uçağı haritadan seçtikten sonra sol tarafta açılan panelde uçağın kalkış yaptığı ve iniş yapacağı havalimanı bilgileri bulunmaktadır.Canlı uçuş takibi yaptığınız uçağın hızı ve yükseklik bilgileri de panelde bulunmakta.

Uçakları havada radar ile canlı olarak takip et, Uçak rotası İzleme ve dünyadaki tüm uçakları online harita ile canlı uçuş takibi yapabilirsiniz.Uçak rota takip.

Havayolu Uçuşları ve THY Uçuş Takip

Thy uçuş takip, Sunexpress, Anadolu jet, Onur air, Atlasjet ve Pegasus uçuş takip ile sadece yerli değil dünya üzerindeki tüm havayolu firmalarının uçaklarını takip edebilirsiniz.

Ayrıca Atatürk havalimanı, Esenboğa havalimanı ve Sabiha Gökçen olmak üzere ülkemizdeki ve dünyadaki diğer tüm havalimanlarına iniş ve kalkış yapan uçakları takip edebilir ve uçuş rotaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dilediğiniz bir uçuşu seçtiğinizde uçuşların kalkış ve iniş saatleri, takip edilen uçağın hızı ile uçağın modeli ekranda yer alacaktır.Ayrıca uçuş aktarmalı ise aktarma noktalarını da uçuş bilgi ekranında görebilirsiniz.

Uçakların iniş ve kalkış saatleri için Havalimanı Uçuş Bilgileri sayfamızı inceleyebilirsiniz.