Ana Sayfa Havalimanı Uçuş Bilgileri

Havalimanı Uçuş Bilgileri

Türkiye’deki tüm havaalanı ve havalimanı uçuş bilgileri ile uçakların iniş ve kalkış saatleri, uçuş zamanları, uçakların uçuş numaraları, varış yapacağı havalimanı ve varsa gecikme zamanları hakkında detaylı bilgiler ile canlı uçuş takibi.İç hat ve dış hat uçuşları bazı havalimanlarında ayrıca sayfalanmıştır.

Uçuş bilgileri anlık olarak takip edilebilmekte olup uçuşlarda yaşanan gecikmeler ile ilgili bilgiler Uçak Takip panelinin durum bölümünde gösteriliyor. Uçuşların nereden kalkış yaptığı veya iniş yapacağı havalimanları yine uçuş ekranında yer alıyor.Uçuş numaraları ile uçuşlarınızı takip edebilirsiniz.

Havalimanı Uçak Kalkış ve İniş Saati

Tüm Havalimanlarının Uçuş Bilgileri – Uçak Kalkış ve İniş Saatleri

İstanbul, Ankara ve İzmir dışındaki havaalanı uçuş bilgileri ekranlarında tek sayfadan kalkışlar ve varışlar olmak üzere kalkış yapan ve iniş yapan uçuşları aynı ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Başta Atatürk havalimanı olmak üzere İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Erzurum ve Diyarbakır havalimanlarının uçuşları ile ülkemizde yer alan tüm havalimanlarının uçuş bilgileri yer almaktadır.Uçakların zamanında veya rötarlı olarak kalkış yapıp yapmadığını veya takip etmek istediğiniz uçuşun gerçekleşmesi veya uçağın havalimanına inip inmediğini ayrı sayfalarda yer alan uçuş bilgileri ekranlarımızdan görebilirsiniz.

Havalimanı Gelen ve Giden Uçaklar

Aşağıda uçuş bilgi ekranı olan havalimanları yer almaktadır.Bilgi almak istediğiniz havalimanı uçuş bilgi ekranında iniş yapan uçaklar için “Varışlar“ ve kalkış yapan uçaklar için ise “Kalkışlar” seçeneğini seçmelisiniz.

Uçuş numaraları, havayolu firması gideceği veya geldiği yer ile kalkış veya iniş saati uçuş bilgi ekranında yer almaktadır.Ayrıca indi, yolda veya rötar gibi bilgiler de uçuş durumu kısmında yer alıyor.