Aqua Dolphin Bahçeşehir

Aqua Dolphin İstanbul’da yer alan harika bir su parkı. Parkın içerisinde çeşitli havuzlar ve kaydıraklar bulunuyor. Yaz aylarında çocuklarınız ile ziyaret edebileceğiniz son derece güvenli bir park burası. Çocuğu olmayan bireylerin dahi tercih ettiği bir eğlence merkezi gibi de düşünülebilir. Park, son derece temiz ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde çalışıyor. Aynı zamanda ülkemizde yer alan en güvenli su parklarından da biri olarak biliniyor.

Aqua Dolphin Kaydırakları

Aqua Dolphin Kaydırakları

Parkın içerisinde yaklaşık olarak 10 farklı kaydıra mevcuttur. Bu kaydıraklardan bir tanesi Roket şeklindedir ve sizleri adeta bir roketin içerisinden havuza yollamaktadır. Bu kaydırağın adı da şekli gibi Roket olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu eğlenceli su parkının içerisinde farkı şekillerde mükemmel kaydıraklar da bulunmaktadır. Bunların isimleri ise Kamikaze, Tsunami, Yeni Kamikaze, Multi Slide, Anaconda, Twister, Black Hole, Mavi Anakonda ve Space Hole olarak belirlenmiştir.

Aqua Dolphin Giriş Ücreti

Parka giriş için tek günlük ücret ödemenin yanı sıra aynı zamanda üyelik de yapılabiliyor. Parkın ücreti hafta içi gelenler için bay 60 TL ve bayanlar için ise 45 TL olarak belirlenmiştir. Çocuklar için ise 35 TL bir ücret alınmaktadır. Park pazar günleri de açıktır. Pazar günleri farklı ücret talep ediliyor. Ücretler hafta içi ve hafta sonu ücretleri özetle şu şekilde;

Bayan (Hafta İçi) : 45 TL Hafta Sonu 55 TL

Bay (Hafta İçi) : 60 TL Hafta Sonu 70 TL

5-12 Yaşlarında Çocuk (Hafta İçi) : 30 TL Hafta Sonu 35 TL

0-4 Yaş: Ücretiz  olarak belirlenmiştir. Bu ödemelerin hepsinde kredi kartı geçerli olmaktadır. Üyeliklerin haftanın 6 günü geçerli olmasının yanı sıra İş Bankası Maximum kredi kartınız mevcut ise 5 taksit yaptırma imkanı da sunulmaktadır. Üyelik kaydı oluşturmak isteyen bireyler bir adet resim ve bir adet kimlik fotokopisi ile üyeliklerini tamamlayabilirler.

Aqua Dolphin Bahçeşehir Resimleri

Aqua Dolphin Nerede ve Nasıl Gidilir?

Park, Esenkent Bahçeşehir’de yer almaktadır. Parka kendi aracınız ile veya parkın sizler için hizmete sunduğu ücretsiz servisler ile ulaşabilirsiniz. Parkın ücretsiz servisleri İstanbul‘un çeşitli bölgelerinden kalkmakta ve ücretsiz bir şekilde sizleri para ulaştırmaktadır.

Aqua Dolphin Servisleri

Akmanlar Turizm adlı turizm şirketinin park ile olan anlaşması sonucunda ücretsiz servis imkanı sunulmaktadır. Bu servisler sabahları  08:30 ile 09:45 arasında Zeytinburnu, Bağcılar, Güneşli, Mecidiyeköy, Taksim, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Fatih, Küçükköy, Kocamustafapaşa, Beylikdüzü, Bahçelievler, Avcılar, Güngören, Bakırköy, Başakşehir, Ataköy, E-5 Karayolu, Esenler, Sefaköy, Halkalı ,Küçükçekmece Meydanından, Ümraniye, Kadıköy, Gzötepe, Altunizade ve Kozyatağı’ndan kalkmaktadırlar. Dilerseniz aşağıdaki numara üzerinden servis hizmeti veren firmayı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Müşteri Servisleri: 0534 746 02 00

Aqua Dolphin Haritası

İstanbul’da yer alan bir diğer su parkı Aqua Marine Büyükçekmece yazımıza da göz atabilirsiniz.

Sizlerde gezilerinizi yazımızın altına yorum yaparak bizlerle ve ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Müzik, Dans, Eğlencenin ve Aktivitelerin Bol Olduğu Istanbul`un en Büyük Su Parkı Aqua Club Dolphin`de Bulunmaktan Büyük Keyif Aldım…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.