PAYLAŞ

Aqua Dolphin İstanbul’da yer alan harika bir su parkı. Parkın içerisinde çeşitli havuzlar ve kaydıraklar bulunuyor. Yaz aylarında çocuklarınız ile ziyaret edebileceğiniz son derece güvenli bir park burası. Çocuğu olmayan bireylerin dahi tercih ettiği bir eğlence merkezi gibi de düşünülebilir. Park, son derece temiz ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde çalışıyor. Aynı zamanda ülkemizde yer alan en güvenli su parklarından da biri olarak biliniyor.

Aqua Dolphin Nerede ve Nasıl Gidilir?

Park, Esenkent Bahçeşehir’de yer almaktadır. Parka kendi aracınız ile veya parkın sizler için hizmete sunduğu ücretsiz servisler ile ulaşabilirsiniz. Parkın ücretsiz servisleri İstanbul‘un çeşitli bölgelerinden kalkmakta ve ücretsiz bir şekilde sizleri para ulaştırmaktadır.

Aqua Dolphin Resimleri

Aqua Dolphin Giriş Ücreti

Parka giriş için tek günlük ücret ödemenin yanı sıra aynı zamanda üyelik de yapılabiliyor. Parkın ücreti hafta içi gelen yeler için 40 TL ve bayanlar için ise 30 TL olarak belirlenmiştir. Çocuklar için ise 20 TL bir ücret alınmaktadır. Park pazar günleri de açıktır. Pazar günleri fark eden tek ücret ise beyler için 5 TL daha fazla olarak belirlenmiştir.Üyeliklerin ücretleri ise;

Tek Bayan (Hafta İçi) : 230 TL

Tek Bay (Hafta İçi) : 460 TL

Partner (Hafta İçi) : 460 TL

Eşler( Anne-Baba, Hafta İçi): 440 TL

5-12 Yaşlarında 1. Çocuk (Hafta İçi): 200 TL

5-12 Yaşlarında 2. Çocuk (Hafta İçi) : 190 TL

5-12 Yaşlarında 3. Çocuk (Hafta İçi) : 180 TL

13-16 Yaşlarında 1. Çocuk (Hafta İçi) : 220 TL

13-16 Yaşlarında 2. Çocuk (Hafta İçi): 210 TL

13-16 Yaşlarında 3. Çocuk (Hafta İçi): 190 TL

Aynı aileye mensup 17 yaş üzeri çocuklar : 220 TL

0-4 Yaş: Ücretiz  olarak belirlenmiştir. Bu ödemelerin hepsinde kredi kartı geçerli olmaktadır. Üyeliklerin haftanın 6 günü geçerli olmasının yanı sıra İş Bankası Maximum kredi kartınız mevcut ise 5 taksit yaptırma imkanı da sunulmaktadır. Üyelik kaydı oluşturmak isteyen bireyler bir adet resim ve bir adet kimlik fotokopisi ile üyeliklerini tamamlayabilirler.

Göz At : İstanbul’da Tema Park ve Eğlence Merkezleri

Aqua Dolphin Servisleri

Akmanlar Turizm adlı turizm şirketinin park ile olan anlaşması sonucunda ücretsiz servis imkanı sunulmaktadır. Bu servisler sabahları  08:30 ile 09:45 arasında Zeytinburnu, Bağcılar, Güneşli, Mecidiyeköy, Taksim, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Fatih, Küçükköy, Kocamustafapaşa, Beylikdüzü, Bahçelievler, Avcılar, Güngören, Bakırköy, Başakşehir, Ataköy, E-5 Karayolu, Esenler, Sefaköy, Halkalı ,Küçükçekmece Meydanından, Ümraniye, Kadıköy, Gzötepe, Altunizade ve Kozyatağı’ndan kalkmaktadırlar. Dilerseniz aşağıdaki numara üzerinden servis hizmeti veren firmayı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Müşteri Servisleri: 0534 746 02 00

Aqua Dolphin Kaydırakları

Parkın içerisinde yaklaşık olarak 10 farklı kaydıra mevcuttur. Bu kaydıraklardan bir tanesi Roket şeklindedir ve sizleri adeta bir roketin içerisinden havuza yollamaktadır. Bu kaydırağın adı da şekli gibi Roket olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu eğlenceli su parkının içerisinde farkı şekillerde mükemmel kaydıraklar da bulunmaktadır. Bunların isimleri ise Kamikaze, Tsunami, Yeni Kamikaze, Multi Slide, Anaconda, Twister, Black Hole, Mavi Anakonda ve Space Hole olarak belirlenmiştir.

Aqua Dolphin Haritası

Sizlerde Aqua Dolphin gezilerinizi yazımızın altına yorum yaparak bizlerle ve ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here