Aqua Marine Büyükçekmece Aquapark

Aqua Marine, 1999 senesinden beri ziyaretçilerine hizmet veren bir su parkıdır. Çeşitli kaydırak ve havuzları ile sizlere ve çocuklarınıza inanılmaz eğlenceli bir gün yaşatmayı hedefler. Aynı zamanda son derece hijyenik ve güvenlidir. Aynı anda 3.000 ziyaretçi ağırlayabilecek kapasiteye sahip olan park, uluslararası standartlara sahip maddeler kullanmakta v aynı standartlara sahip hijyene sahiptir. Siz eğlenirken çevrenizde gezinen fotoğrafçılardan fotoğrafınızı çekmelerini rica edebilirsiniz. Böyle bu harika günden bir anı ile evinize dönebilirsiniz.

Aynı zamanda park çeşitli organizasyon hizmetleri de sunmaktadır. Düğün organizasyonları ve daha pek çoğu parkta mümkündür. Aynı zamanda parka gelen ziyaretçileri çeşitli mini konser ve organizasyonlar da karşılayacaktır.

Aqua Marine Büyükçekmece Aquapark

Aqua Marine Büyükçekmece Giriş Ücreti

Parka giriş ücretleri hafta içi beyler için 60 TL Pazar günleri ise beyler için 70 TL olarak belirlenmiştir. Hafta sonu olarak sadece pazar günü sayılmaktadır. Bayanlar için ise haftanın 6 günü 45 TL ve pazar günleri 55 TL bir giriş ücreti belirlenmiştir. 0-4 yaş grubu çocuklar için ise giriş ücretsizdir. Aynı zamanda parka üye olmak da bir seçenektir.

Üye olsanız dahi pazar günleri ve özel günlerde ücret ödeyerek giriş yapmanız gerekecektir. Kimlik fotokopisi ve bir adet vesikalık fotoğraf ile üyelik yapmak mümkün olacaktır.Fiyatlar, tarihlere göre değişiklik gösterebilir.Güncel fiyat bilgisine kurumun sitesinden ulaşabilirsiniz.

Aqua Marine Büyükçekmece Kaydıraklar

Aqua Marine Büyükçekmece Çalışma Saatleri

Park, saat 07:00 ile 19:00 saatleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açmaktadır.

Aqua Marine Nerede ve Nasıl Gidilir?

Park, İstanbul Büyükçekmece’de yer almaktadır. Parkın ücretsiz servisleri şehrin her bölgesinden parka gelmek için sizlere hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra çeşitli otobüsler ile de parka ulaşabilirsiniz. 400C ve 76C bu bölgeye ulaşmanızı sağlayacak otobüsler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bazı semtlerden dolmuşlar ile de buraya ulaşmanız mümkündür. Çoğu ziyaretçi ücretsiz servisleri ve kendi özel araçlarını tercih etmektedirler.

Aqua Marine Büyükçekmece Su Parkı

Aqua Marine Büyükçekmece Servisleri

Parkın ücretsiz servisleri mevcuttur. Avrupa ve Asya yakasından çeşitli otobüsler ile sizlere ücretsiz ulaşım hizmeti verilmektedir. İstanbul’un neredeyse tüm semtlerinden sabah 08:00 ile 10:00 saatleri arasında servisler kalkmaktadır. Bu semtlerden başlıcaları ise; Fatih, Sefaköy, Bayrampaşa, Küçükköy, Şirinevler, Halkalı, Başakşehir, Güngören, Avcılar, Ümraniye, Bostancı ve Kadıköy’dür. Dilerseniz aşağıdaki numaradan servis hizmeti veren firmaları arayabilirsiniz.

Servis Numarası: 0507 708 76 50 / 0507 708 76 51

Aqua Marine Ulaşım Haritası

İstanbul’da yer alan bir diğer su parkı Aqua Dolphin İstanbul yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sizlerde Aqua Marine gezi ve ziyaretlerinizi yazımızın altına yorum yaparak bizimle ve ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.