Polonezköy Kahvaltı Yerleri

Polonezköy’ün simgelerinden biri olan meşhur kahvaltıları konukları için enfes bir deneyim sunuyor. Hem doğayla iç içe olan yapısı hem de taze ve organik ürünleriyle oluşturulmuş bu sağlıklı kahvaltıyı kim yapmak istemez ki. Peki Polonezköy’ e gitmeye karar verdiniz fakat nerelerde kahvaltı yapacağınızı bilmiyor ve ücretleri düşünüyorsanız buyurun sizin için oluşturduğumuz favori mekanlarımızdan olan listeyi inceleyelim.Polonezköy kahvaltı yerleri listesi;

Stella Polonezköy

Stella Polonezköy Kahvaltı Yerleri

Yemyeşil manzarası ve doğanın içinde olan manzarasıyla Stella misafirlerine inanılmaz bir manzara ve lezzetler sunuyor. Bölgenin de meşhur kahvaltıcılarından biri olan Stella’da hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün serpme kahvaltı hizmeti alabilirsiniz. Serpme kahvaltı ücreti ise kişi başı 52 TL olarak belirlenmiş. Bu paha biçilemez manzara da kahvaltı yapmak ise sizin tercihiniz olacak.

Telefon Numarası : (0216) 432 32 32
Adres : Polonez, 75.Yıl Cad., 34820 Polonez Köyü/Beykoz/Beykoz/İstanbul
Konumu için Tıklayın.

Polina, Polonezköy

Polina Polonezköy Kahvaltı Mekanları

Giden müşterilerin çok memnun kaldığı kahvaltılık ürünleri ve dilden düşmeyen meşhur reçelleriyle tam bir anne eli değmiş kahvaltısı önerisi ile Polina’ yı öneriyoruz. Aynı zamanda pastalarıyla da ünlü olan bu mekân da haftanın her günü serpme kahvaltı yapma imkânınız bulunuyor. Serpme kahvaltı ücreti ise kişi başı olarak 60 TL belirlenmiş.

Telefon Numarası : (0216) 432 31 53
Adres : Polonez Mahallesi, 75. Yıl Cad 26/A, 34829 Beykoz/İstanbul
Konumu için Tıklayın.

Leonardo, Polenezköy

Leonardo Polenezköy Kahvaltı Yeri

Polonezköy kahvaltı yerleri listemizde diğer mekanlardan farklı olarak hafta sonları açık büfe ile müşterilerine hizmet sunan Leonardo’ da aynı zamanda farklı mutfakları deneyimlemeniz mümkün. Tatilin tadı da güzel yenen yemeklerle çıkar diyorsanız kesinlikle bu mekâna göz atmalısınız. Açık büfe ücretleri kişi başı 96 TL olarak belirlemişler.

Telefon Numarası : (0216) 432 30 82
Adres : Polonez, Cumhuriyet Cd. No:1, 34829 Beykoz/İstanbul
Konumu için Tıklayın.

Köşem Kahvaltı ve Mangal

Köşem Kahvaltı ve Mangal Polonezköy

Müşterilerine hem kahvaltı hem de mangal olanağı sunan bu mekân huzur veren ortamı ve sıcacık manzarasıyla birçok kişinin favorisi. Ayrıca anlayışlı ve sevecen elemanları ile size çok güzel bir deneyim yaşatıyorlar. Zengin serpme kahvaltısıyla müşterileri kendine çeken bu mekânda birbirinden doğal lezzetler deneyimleyeceğinize eminiz. Serpme kahvaltı hizmetleri bulunuyor ve kişi başı 40 TL olarak fiyat belirlenmiş.

Telefon Numarası : (0216) 432 30 23
Adres : Polonez, 75. Yıl Cd. 45 A, 34820 Beykoz/İstanbul
Konumu için Tıklayın.

Yeji Dohoda

Yeji Dohoda Polonezköy

Büyük bir bahçede size kendi evinizdeymişsiniz hissi sunan bu mekân geniş lezzet yelpazesiyle müşterilerinin ilgi odağı olmuş durumda. Mekânın bu büyük bahçesi çocuklu ve geniş aileler için inanılmaz güzel olacaktır. Serpme kahvaltı hizmeti sunuyorlar ve kişi başı olarak da 75 TL ücreti bulunuyor.

Telefon Numarası : (0216) 432 32 14
Adres : Polonez, Beykoz Cd. No:31, 34829 Beykoz/İstanbul
Web Sitesi : yejidohoda.com
Konumu için Tıklayın.

Villa Polonez Boutique Otel

Villa Polonez Boutique Otel Polonezköy kahvaltı

Bu butik otel misafirlerine çok lezzetli ve şık kahvaltı imkânı sunuyor. Aynı zamanda Polonezköy’ ün meşhur butik otellerinden biri olan bu otel hafta içi hafta sonu büyük ilgi görüyor. Buranın serpme kahvaltısı ise kişi başı 90 TL olarak belirlenmiş. Kahvaltınızı yaptıktan sonra otelin büyük bahçesinde oturup kahvenizi yudumlarken benzersiz yemşillikteki doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Telefon Numarası : (0216) 432 33 66
Adres : Polonez, Seyri Caddesi Aytaç Çıkmazı No:2 Beykoz/İstanbul
Web Sitesi : villapolonez.com
Konumu için Tıklayın.

Nehir Park Polonezköy

Nehir Park Polonezköy Kahvaltı Yerleri

Çocuklu ailelerin ilgi odağı olan bu mekânda geniş bahçesi ve benzersiz manzarasıyla keyifli bir kahvaltı yapma şansınız var. Çocuklar için parkı bulunuyor ve yetişkinler içinde at binişinden hockey’ e kadar aktivitesi mevcut. Hem kahvaltı hem de akşam yemeği hizmeti eren bu mekânda etlerde oldukça lezzetli. Serpme kahvaltı hizmeti veren bu mekânda kişi başı ücret ise 30 TL olarak belirlenmiş. Keyifli vakit geçirip birçok aktivite yapacağınız bu mekânı sizlere öneriyoruz.

Telefon Numarası : 0539 743 41 05
Adres : Cumhuriyet, Beykoz Cd. No:46, 34829 Beykoz/İstanbul
Konumu için Tıklayın.

Kulindağ Dağ Evi

Kulindağ Dağ Evi Polonezköy

Kalabalıktan uzak, sessiz, sakin ve aynı zamanda eşsiz bir manzara arıyorsanız burası tam size göre. Geniş serpme kahvaltı lezzetleri ve görülmesi gereken manzarası ile konuklarını memnun eden bu dağ evi, otantikliği ve mekânı ile müşterilerini büyülüyor. Ayrıca hafta içi ve hafta sonu her gün hizmet veren açık büfe kahvaltısı ile nefis bir kahvaltı sizleri bekliyor. Açık büfe kişi başı kahvaltı ücreti ise 70 TL olarak alınıyor.

Telefon Numarası : 0850 302 0299
Adres : Mahmutşevketpaşa, Kibrit Çıkmazı No:6 Beykoz/İstanbul
Web Sitesi : kulindag.com
Konumu için Tıklayın.

Mimoza Park

Mimoza Park Polonezköy Kahvaltı

Geniş bahçesi ve nefis doğasıyla bu mekânda siz ve sevdikleriniz nefis bir kahvaltı yapma imkânı bulacaksınız. Aynı zamanda hem organik hem de sağlıklı ürünleriyle sizi tatmin edecek bu mekân uygun fiyatlarıyla da müşterilerini sevindiriyor. Serpme kahvaltısı kişi başı olarak 35 TL belirlenmiş. 

Telefon Numarası : 0506 113 46 60
Adres : Bozhane, Bozhane Yolu No 20/1, 34829 Beykoz/İstanbul
Web Sitesi : mimozapark.org
Konumu için Tıklayın.

Patlıcan Polonezköy Kahvaltı Yeri

Patlıcan Polonezköy Kahvaltı Yeri

Geniş bir bahçeye sahip olan bu mekân konuklarına birçok hizmeti veriyor. Manzarası ve benzersiz lezzetleriyle tekrar tekrar ziyaret etmek isteyeceğiniz bu mekânda kalabalık arkadaş grupları halinde de gidip memnun kalabilmeniz mümkün. Serpme kahvaltı hizmeti alabileceğiniz bu mekânda kişi başı ücret olarak 45 TL belirlenmiş.

Telefon Numarası : 0541 897 35 05
Adres : Cumhuriyet, D:No:1, Beykoz Cd. No:3 Beykoz/İstanbul
Konumu için Tıklayın.

Polonezköy ile ilgili diğer yazılarımız;
Polonezköy Gezi Rehberi
Polonezköy Tabiat Parkı
Polonezköy Hayvanat Bahçesi

Polonezköy kahvaltı yerleri yazımızın sonuna geldik.Sizlerde Polonezköy’de kahvaltı yapmayı tercih ettiğiniz yerleri ve bu yerler hakkında tecrübelerinizi yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.