İGA Pass Daily

Havalimanına girerken uzun kuyruklarda beklemekten yoruluyor, ağır bavullar ve yüklü sırt çantalarıyla check-in sırası beklemekten sıkılıyor ya da alan genişliği nedeniyle uçuş kapısına ulaşmakta zorlanıyorsanız kendinizi bir günlüğüne şımartmayı deneyebilirsiniz!

Seyahate çıkmak, uzun süredir görmediğiniz ailenize kavuşmak veya güzel havaların tadını çıkaracağınız bir tatile gitmek kulağa oldukça keyifli geliyor. Fakat havalimanında tamamlanması gereken adımlar kimi zaman tüm bunları gölgede bırakacak türden olabilir. Sıra beklemeden havalimanına girmek, check-in işlemlerini hızlıca tamamlamak ve tabelaları takip etmeden uçuş kapısına ulaşmak artık hayalden öte gerçeğin ta kendisi! Nasıl mı? İşte bu yanıtlardan biri: İGA Pass Daily! Bu tek günlük premium hizmet paketiyle İstanbul Havalimanı’nda siz de ayrıcalıklarla dolu bir gün geçirebilirsiniz. 

1. İGA Pass Daily Avantajlarından Nasıl Yararlanılır? 

Çok sık seyahat etmiyor fakat seyahat ettiğiniz zaman konforlu saatler geçirmek istiyorsanız İGA Pass Daily ile kendinize keyif dolu bir gün hediye edebilirsiniz. İGA Lounge hizmetleriyle keyifli bir gün geçirmek için İstanbul Havalimanı çağrı merkezinden, İstanbul Havalimanı içerisinde bulunan İGA Pass satış noktalarından, İGA Pass web sitesi veya İstanbul Airport mobil uygulaması üzerinden İGA Pass Daily paketini satın alabilir ve paket içerisindeki avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

İGA Pass Daily paketini 12 yaş ve üzeri tüm yolcular satın alabiliyor. Bu paket QR kodun okutulmasının ardından aktive oluyor ve 24 saat boyunca kullanılabiliyor.

2. İGA Pass Daily ile Hızlı Geçiş ve Check-in

İGA Pass Daily ile Hızlı Geçiş

Havalimanına girerken uzun bir kuyruğun ardından güvenlikten geçmek yorucu olabilir. Nitekim havalimanına ulaşana kadarki İstanbul trafiği de yeterince yorucu. Buna karşılık İGA Pass Daily’nin hızlı geçiş hizmetiyle, geçiş noktasında sıra beklemeden uçağınızın bulunduğu alana giriş yapabilirsiniz. İstanbul Havalimanı iç hatlar giden yolcu katındaki güvenlik kontrol noktasından veya İstanbul Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katındaki pasaport kontrol noktasından hızlı geçiş yapmanız mümkün.

İGA Pass Daily ayrıcalıkları check-in işlemlerinde de hayatı kolaylaştırmaya yardımcı oluyor. Anlaşmalı havayollarından herhangi biriyle uçuyorsanız havayolunun business class check-in kontuarını ziyaret ederek öncelikli check-in hizmetini kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak İGA Pass’in İstanbul Havalimanı gelen yolcu hizmetlerine göz atabilir ve tüm seyahatiniz için planlama yapabilirsiniz.

3. İGA Pass Daily ile Gelen Yolculara Özel Hizmetler

Birçok insan işi gereği günübirlik uçuşlar yapmak zorunda kalıyor. İGA Pass Daily de böyle durumlarda havalimanında geçirilen uzun saatlere konfor katmaya yardımcı oluyor. İGA Lounge hizmetleriyle iç hatlar giden yolcu katındaki İGA Domestic Lounge ve dış hatlar giden yolcu katındaki İGA Lounge alanında açık büfedeki yiyecekleri tadabilir, uçuş saatine kadar dinlenebilir veya ücretsiz masaj servisinden yararlanabilirsiniz. 

İGA Pass Daily gelen yolcular için de özel seçenekler sunuyor. Mesela; İstanbul Havalimanı iç hatlar gelen yolcu katında Buggy çağırma noktasını kullanarak valizlerinizle birlikte çıkış kapısına kadar yorulmadan ulaşabilirsiniz.  

İstanbul Havalimanı giden ve gelen yolcu rehberimiz sayesinde havalimanı hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmanın yolunu artık biliyorsunuz! İstanbul Havalimanı İGA Lounge hizmetiyle keyifli bir yolculuk geçirmek istiyorsanız İGA Pass web sitesi üzerinden İGA Pass Daily ve diğer premium paket seçeneklerini incelemeye hemen başlayın!

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz