Atatürk havalimanı uçuş bilgileri

İstanbul Atatürk Havalimanı ülkemizin en yoğun havalimanı ve hatta dünyadaki en yoğun havalimanları arasında.Atatürk havalimanı uçuş bilgileri ile iç hatlar ve dış hatlardaki uçuşların kalkış ve iniş saatelerine ulaşabilirsiniz.

Uçuş bilgileri tabloları ile uçuşlardaki gecikmeler, kalkış ve iniş saatleri, uçakların geldiği havalimanları ve şehirleri hakkında bilgiler bulunuyor.İstanbul Atatürk Havalimanı uçuş bilgi ekranı ile kalkış ve iniş yapan uçakların tümünü canlı olarak takip edebilirsiniz.

Atatürk Havalimanı Uçak Kalkış ve İniş Saatleri

Atatürk Havalimanı iç hatlar geliş ve gidiş bilgileri ile havalimanı uçuşları dış hatlar geliş ve gidiş uçuş bilgileri yer almaktadır.Uçuş numarası ve havayolu firması bilgilerinin yer aldığı tabloda ayrıca uçuşların geldiği yer ile gideceği yer gösterilmektedir.Durum kısmında ise uçağın rötar yapıp yapmadığını kontrol edebilirsiniz.

Atatürk havalimanı uçuş bilgileri varışlar ve kalkışlar olarak iki seçenekte gösterilmektedir.İniş yapan uçaklar için “Varışlar“, Kalkış yapan uçaklar için ise “Kalkışlar” seçeneğini seçmelisiniz.

Atatürk Havalimanı Uçuş Saatleri

Atatürk Havalimanı Nerede

Atatürk Havalimanı, İstanbul ili ve Bakırköy ilçesi, Yeşilköy mahallesinde yer almaktadır.

Atatürk Havalimanına Nasıl Gidilir

Atatürk havalimanı ulaşımı için İstanbul’un herhangi bir bölgesinden metrobüs ile Yenibosna’ya gelebilir ve buradan metro ile havalimanına ulaşabilirsiniz.

Atatürk Havalimanı Haritası

Uçakları havada takip etmek için Canlı uçuş takibi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.