İstanbul Havalimanı

İstanbul Havalimanı uçuş bilgileri ile iç ve dış hat uçuş bilgilerinin anlık olarak yer aldığı sayfamızda, uçak kalkış ve iniş saatleri ve zamanları hakkında detaylı bilgiler ile rötar gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Uçuş Ekranı

Havalimanına iniş ve kalkış yapan uçakları anlık olarak takip edebilirsiniz. Uçuşları güncellemek için sayfayı yenileyebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Gelen Uçuşlar

İstanbul Havalimanı İniş Yapan Uçak Bilgileri

İstanbul Havalimanı Giden Uçuşlar

İstanbul Havalimanı Kalkış Yapan Uçak Bilgileri

İstanbul Havalimanı Hakkında Bilgiler

İlk fazının 29.10.2018 tarihinde açılmasıyla birlikte Atatürk Havalimanı uçuşları, yeni havalimanına geçiş yapmış oldu. Toplamda 76,5 milyon metrekarelik bir alanı bulunan 3. havalimanı, tüm fazlarının tamamlanması sonrasında yıllık 200 milyon yolcu kapasitesine ulaşacak. Havalimanı, kapasitesi ve konumu sebebiylede kıtalar arası bir transfer merkezi oluyor.

Havalimanında 53.000 m² alan içerisinde ve dünyanın en ünlü markalarınında yer aldığı Duty Free bulunuyor. Ayrıca hem Türk hemde Dünya mutfaklarında harika lezzetlerinde yer aldığı havalimanında kafe ve restoranlar bulunuyor.

İstanbul Havalimanı Nerede?

Havalimanı, İstanbul ilinin Arnavutköy ilçesinde yer alıyor. Ulaşım için Havaist, İETT, taksi ve özel araçlar ile sağlanabiliyor.Metro inşaasının tamamlanması ile raylı sistemler ilede ulaşım mümkün olacak.

Havalimanının bazı merkez ilçelere olan uzaklıkları en kısa yol baz alınarak şu şekilde verilmiştir;

  • Havalimanı Taksim arası 38 km
  • Havalimanı Bakırköy arası 43 km
  • Havalimanı Kadıköy arası 54 km
  • Havalimanı Beylikdüzü arası 49 km

Havalimanı detaylı ulaşım rehberi için İstanbul Havalimanı Nerede yazımıza göz atabilirsiniz.

Havalimanı İletişim Bilgileri

444 1 442 Nolu numara ile havalimanı iletişim hattına ulaşabilirsiniz. Resmi internet sitesine https://www.istairport.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Uçuş Bilgileri ekranında verilen bilgileri istairport.com adresinden teyit ettikten sonra işlem yapınız. Bilgilerin doğruluk sorumluluğu verinin alındığı siteye (flightstats.com) aittir.

Uçakları havada anlık takip etmek için Canlı Uçuş Takibi sayfamıza göz atabilirsiniz.Diğer havalimanlarının uçuş ekranları için Havalimanı Uçuş Bilgileri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı ile ilgili içerikler;

İstanbul Havalimanı Ulaşım Rehberi
İstanbul Havalimanı Taksi Ücretleri
Havaist Durakları ve Ücretleri
İETT Havalimanı Seferleri
İstanbul Havalimanı Otopark Ücretleri

Sizlerde deneyimlerinizi ve tecrübelerinizi, yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz