İstanbul’da Deneyim Hediyesi

Yüzlerce yıl önce onlarca ordu tarafından kuşatılan herkesin hayalini kurduğu şehir, güzel İstanbul’u bodo farkıyla keşfedeceksiniz. Her karış toprağında farklı gizemler bulunduran bu şehirde teknolojiyi, eğlenceli oyunları, muhteşem lezzetleri, unutulmaz etkinlikleri sevdiklerinizle gerçekleştirin.

Özel günlerin olduğu gibi sevdiklerimizi mutlu etmek istediğimiz her anda bize araç olan hediyeler, bodo İstanbul’da artık çok daha şaşırtacak. Çünkü bodo, hediye kavramındaki sonsuz anlam çemberinin pek çok yönünü tanıtmak için çabalıyor. Hediyenin sonsuz anlam ifade ettiğini, yalnızca kalıplara sıkıştırılan elle tutulabilen eşyalardan ibaret olmadığını ve bu şekilde yakınlarımızı çok daha mutlu edebilecek sürprizler sunabileceğimizi gösterdi. Üstelik deneyim hediyesi olarak adlandırdığı tarzı da bize hayatımızın en önemli parçası olan deneyimlerin ne denli değerli ve etkili olduğunu hatırlatıyor bodo.com. Farkında olmadan edindiğimiz deneyimler bile öyle çok işimize yarıyor ki hayatta başardığımız şeylerin hepsini bu deneyimlere borçluyuz.

Hatırladığımızda bize büyük mutluluk katan anıları deneyimlerimiz oluşturuyor. Yüzümüzde oluşan tatlı gülümsemenin bir şekilde deneyimlerle alakası var. Kısacası bilmeden edindiklerimiz bile bizi böyle mutlu ediyorsa bilerek ve planlayarak kazanacağımız deneyimler çok daha fazlasını sunar.

İstanbul’da deneyim hediyesi önerileri

İstanbul'da Yatta Gün Batımı
İstanbul’da Yatta Gün Batımı

bodo.com’dan sevdiklerinize hediye almak istiyorsanız İstanbul’da yaşıyor olmanız ya da o kişinin yaşıyor olması gerekmiyor. 9 ay süren kullanım zamanı sayesinde, Yolunuz bu şehirden ne zaman geçerse o zaman keyfi çıkarılır. Hatta İstanbul’a ilk kez gitmeyi planlayan yakınlarınıza ‘’Twizy Araçla İstanbul Turu’’ gibi hediye almanız ona bu ilk görüşte aşk yaşatacak manzaralar sunar. Yahut henüz denemediği ancak merak ettiğini bildiğiniz örneğin, ‘’Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’ gibi deneyimler bu şehirde mutlaka denemesi gereken eşsiz fırsatlardan biri olduğundan, bu fırsatı sunan siz olursunuz. Ayrıca deneyim sunumunu iki farklı şekilde yapma şansınız var.

İstanbul'da Atv Turu
İstanbul’da Atv Turu

Son yıllarda oldukça popüler olan hediye kartı aracılığı ile. Bunu online yoldan e-hediye kartı olarak ya da şık ve rengarenk paketlerle hazırlanan hediye kutusu içinde adrese gönderebilirsiniz. Evet, ne mağazaya gitmeye ne de kendi başınıza paketlemeye gerek var, bodo her şeyi sizler için çoktan düşündü. Hediye paketinde yer alan seçtiğiniz deneyimlerin tanıtım kartlarına ise bayılacaksınız, bu kartları dilerseniz panonuza yapıştırarak odanızı renklendirebilirsiniz.

İstanbul’da deneyim hediyesi fikirleri

İstanbul'da Yamaç Paraşütü

Marmarayı uçağa bindiyseniz uzaktan seyretme fırsatınız olmuştur ancak camın ardından olanla kuş bakışı, inanın bambaşka, ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’. Romantik hediyelere ihtiyacınız var ise ‘’Yatta Gün Batımı’’ favoriniz olacak! Teknoloji de burada, ‘’İki Kişi için Sanal Gerçeklikte Kaçış Oyunu’’. Aşk’da burada başka güzel, ‘’İki Kişi için Özel Tango Dersi’’. Aromatik kokular bedeninizi sarmalarken terapinin tadını çıkarın, ‘’Asya Yakasında Aroma Masajı’’. ‘’Macaron Yapım Dersi’’ deseniz, o da var! bodo’da hayallerinize yer var.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz