Poyrazköy Kahvaltı Yerleri

Poyrazköy’de birbirinden güzel, birbirinden lezzetli menüleri ve sunumları olan birçok kahvaltı yeri ve restoran mevcuttur. Her biri kendine has, yöresel ve çeşit çeşit menüsü ile ziyaretçilerin damak tadına ileri derecede hitap ediyor. Bu mekânları şu şekilde sıralayabiliriz;

Poyrazköy’de yapacağınız gezilerde gezilecek yerler, nerede ve ulaşım bilgileri ile detaylı gezi rehberi yazımıza olan Poyrazköy yazımıza mutlaka göz atın.

Şehrin bir başka güzel kahvaltı noktası olan Polonezköy için hazırladığımız Polonezköy Kahvaltı Yerleri yazımıza da mutlaka göz atın.

Mendirek Balık Lokantası

Poyrazköy Kahvaltı Mendirek Balık Lokantası

Mekân balık restoran olmasına rağmen, zengin bir kahvaltı hizmeti de sunmakta. Mekânda sigara içme alanı, teras ve paket servis mevcut. Ortalama iki kişi için menü fiyatı 500 TL. Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapılabilir. Aynı zamanda mekânın manzarası da muhteşem.

Ortalama Kişi başı Kahvaltı Fiyatı 500 TL.
Mekanın Konumu için tıklayın.
Mekanın Instagram hesabı için tıklayın.

Torlak Çay Bahçesi

Poyrazköy Kahvaltı Torlak Çay Bahçesi

Mekânda genel olarak kahvaltı seçeneği çok fazla olmasa da, klasik kahvaltı çeşitleriyle hizmet vermekte. Genel olarak kafe, çay bahçesi kategorisinde bulunan mekânda, iki kişi için ortalama fiyat 200 TL’dir.  Manzarası güzel olan bu mekân, ziyaretçilerin yeme-içme ve dinlenme konularında ziyaret ettikleri mekânlar arasında.

Ortalama Kişi başı Kahvaltı Fiyatı 200 TL.
Mekanın Konumu için tıklayın.
Mekanın Instagram paylaşımları için tıklayın.

Taşlıhan Restoran

Poyrazköy Kahvaltı Taşlıhan Restoran

Poyrazköy’e yaklaşık 5km’lik bir mesafede bulunuyor. Mekân, terası ve manzarası ile dikkat çekmekte. Eşsiz doğa ve deniz manzarası ruhunuzu dinlendirmek ve sevdiklerinizle keyifli sohbet eşliğinde kahvaltı yapmak için çok uygun. Mekânda paket servis hizmeti de mevcut. İki kişi için ortalama menü fiyatı 350 TL. ‘’Manzara olmadan asla!’’ diyen kişiler bu mekâna uğramadan kesinlikle Poyrazköy’den ayrılmamalılar. 

Ortalama İki Kişi Kahvaltı Fiyatı 350 TL.
Mekanın Konumu için tıklayın.
Mekanın Instagram hesabı için tıklayın.
Mekanın Telefon Numarası 0216 536 00 15

Birbirinden güzel mekânları ve doğal güzellikleri ile Poyrazköy’e gelen ziyaretçilerin, bahsetmiş olduğumuz mekânlara gitmesini ve doğal güzellikler eşliğinde fotoğraf çekilerek birçok anı biriktirmesini mutlaka tavsiye ederiz.

Poyrazköy’de kahvaltı keyfinizin ardından, denizin ve güneşin tadını çıkarmak isterseniz, sizi şöyle alalım: Poyrazköy Plajı rehberimizde sizin için detayları derledik!

Sizlerde Poyrazköy’de kahvaltı mekanları ile ilgili önerilerinizi ve yaşadığınız tecrübeleri yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz