Yedigöller Bungalov Evleri

Tabiatın bizlere sunduğu eşsiz manzaralara ev sahipliği yapan Bolu Yedigöller, doğa ile iç içe konaklama sevenler içinde harika bir alternatif. Bolu Yedigöller bungalov evler yazımızda sizlere sunulan imkanları, konaklama fiyatlarını ve rezervasyon bilgileri ile tüm detayları paylaştık.

Yedigöller Milli Parkı gezi rehberi olarak hazırladığımız Bolu Yedigöller yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bolu Yedigöller Bungalov Evler

Milli park içerisinde yer alan tesiste 18 ünite ve 72 yatak kapasitesi ile hizmet veren bir tesis bulunmakta. Konaklama için bu tesisin sunduğu farklı konsept ve boyutlarda ki bungalov evlerde kalabilirsiniz.

Bu tesisin dışında bölgeye yakın farklı otel ve tesisler tercih edilebilir ancak milli parkın içerisinde yer almasının verdiği avantajdan dolayı bu tesis konaklama için oldukça avantajlı.

Bungalov Ev Çeşitleri

Serin Ev, Nazıl Ev ve Pisagor Ev olmak üzere 3 farklı konsepte bungalov evler bulunuyor. Bu evlerin her birininde farklı boyutları mevcut. En küçük bungalov evler 4 kişi kapasiteye sahip. En büyük evler ise 6 kişilik. Milli parkın farklı bölgelerinde yer aldıkları için isimleride buna göre verilmiş.

Serin Ev 4 Kişilik

Yedigöller Bungalov Serin Ev

Evlerin detaylarını inceleyecek olursak Serin Ev, 2 yatak odasına ve bir banyoya sahip, 33 m2 genişliğinde ve 4 kişi kapasitesi bulunuyor. Serin göle yürüme mesafesinde yer alıyor.

4 Kişilik kapasitesi bulunan bungalov evde bulunan yataklar ise 1 adet çift kişilik yatak ile 1 adet 2 kişilik ranza yer alıyor.

Merkezi kalorifer sistemi ile ısınma yapılıyor. Evin içerisinde mini ocak ve mini buzdolabı bulunuyor. Bunun dışında tencere ve diğer mutfak eşyalarını yanınızda getirmeniz gerekiyor. Kablosuz internet ve saç kurutma makinesi de sunulan imkanlardan.

4 kişilik bungalov fiyatı gecelik 3.000 TL ile 3.200 TL arasında sezona göre değişiyor.

Serin Ev 6 Kişilik

İmkanlar ve diğer detaylar 4 kişilik versiyonu ile aynı. Boyutlar ise farklı. 2 Yatak odası, 1 banyo ile 43 m2 bir alana sahip. 1 Adet çit kişilik, 2 adet tek kişilik yatak mevcut. Ayrıca salonda yer alan L çek yat ile 6 kişi kapasite sağlanıyor. Ancak çek yatta yatmak istemezseniz ilave yatak eklenebiliyor.

6 kişilik bungalov fiyatı gecelik 3.500 TL ile 3.700 TL arasında sezona göre değişiyor.

Pisagor Evleri

Yedigöller Bungalov Pisagor Ev

Pisagor evleri ise orman içerisinde konumlandırılmış bungalov tipi evlerdir. Bu evler 6 kişilik ve 43 m2 büyüklüğündedir. Diğer özellikleri Serin ev ile aynıdır.

6 kişilik bungalov fiyatı gecelik 3.400 TL ile 3.700 TL arasında sezona göre değişiyor.

Nazlı Evler

Yedigöller Bungalov Nazlı Ev

Nazlı Göle yakın bir konumda bulunan Bungalov evlerinde yine aynı şekilde 4 ve 6 kişilik versiyonları bulunuyor. Nazlı bungalov evler 40m2 gibi bir genişliğe sahip. Serin evlere göre biraz daha büyükler. Gecelik konaklama fiyatları şu şekilde;

4 kişilik bungalov fiyatı gecelik 1.500 TL ile 2.250 TL arasında sezona göre değişiyor.
6 kişilik bungalov fiyatı gecelik 3.000 TL ile 3.400 TL arasında sezona göre değişiyor.

Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Rezervasyon yapmadan direk olarak milli parka gitmenizi önermiyoruz. Doluluk sebebi ile konaklama yapamayabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı tesisin şuradaki adresinde bulunan online rezervasyon bölümünden yapabilirsiniz.

Bolu gezilerinizde görülmesi gereken yerler için Bolu gezilecek yerler yazımızı mutlaka inceleyin.

Sizlerde burada yaptığınız konaklamaları, tecrübelerinizi veya sorularınızı yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz