Sapanca Bungalov Evleri

Sapanca Bungalov Evleri, bölgede en çok tercih edilen, en lüks ve yada fiyat olarak en uygun ama en kaliteli bungalov hizmeti veren tesisleri inceledik ve sizler için listeledik. Yazımızda fiyatları, görselleri, video ve iletişim bilgilerine kadar tüm detaylarıyla Sakarya Spanca Bungalov evleri yer alıyor.

İstanbul’da ve yakınında bungalov ev arayanlar için Şile Bungalov evler yazımızı yada yakında arayanlara İstanbul’a yakın bungalov evler yazımızı mutlaka incelemelisiniz.

Sapanca Çağlayan Bungalov

Sapanca Bungalov Evleri Çağlayan

Çağlayan Bungalov evleri, ailelere uygun bir konsepte sahip. Bungalov evleri aileye uygun boyutlarda ve kapasitede bulunuyor. Daha korunaklı ve bir tatil arayanlar için özel havuzu bulunan, bahçesi dışarıdan görünmeyen evlere sahip. İçerisinde çocuklar için kaydırak bulunan özel bahçeli evlerde bulunuyor. Dubleks tarzında evlere sahip. Evlerde mutfak ve açık şömine yer alıyor. Ayrıca bahçenizde mangal mevcut.

Gecelik fiyatları 2000 TL ile 2500 TL arasında odaya göre değişiyor.

Kimler için uygun ? : Korunaklı bahçe ve havuz arayanlara ve ailelere uygun.

Instagram adresi için tıklayın.
Konumu için tıklayın.

Sapanca Dağdibi Bungalov

Sapanca Bungalov Evleri Dağdibi

Sapanca merkezine çok yakın bir konumda bulunan Dağdibi bungalov evleri, göl manzaralı evlere sahip. Evlerin geniş balkon ve terasları bulunuyor. Evlerin bazılarında üst kısma yerleştirilen camlar sayesinde gökyüzünü ve doğayı seyredebilirsiniz. Terasınızda açık şömine ateşi eşliğinde hoş sohbetlerin, romantik anların ve gecenin sessizliğinde güzel vakitler geçirebilirsiniz. Soba keyfini özleyenler içinde evlerde soba yer alıyor.

Gecelik fiyatları 2000 TL ile 3500 TL arasında odaya göre değişiyor. Kişi değil oda fiyatı alınıyor. Yani 2 kişide 3 kişide aynı fiyat. 3 Tip ev bulunuyor. Altıgen Bungalov, Jakuzili tiny house ve dubleks bungalov. Instagram adresi için tıklayın.

Kimler için uygun ? : Ailelere uygun. Balayı için uygun. Merkeze yakın yer arayanlara. Göl manzarası arayanlara için uygun.

Sapanca Göldibi Suit Bungalov

Sapanca Bungalov Evleri Göldibi

Sapanca gölü kenarında, göle sıfır bir konumda yer alan Göldibi Suit Bungalov, farklı konseptlerde toplam 12 Adet bungalov ile her mevsim tatil için gelen müşterilerini ağırlıyor. Jakuzili dubleks evleri mevcut.

Gecelik fiyatları 2250 TL ile 3250 TL arasında odaya ve kişi sayısına göre değişiyor.

Kimler için uygun ? : Sapanca’da göl kenarı bungalov ev arayanlar tercih edebilir. Göle sıfır olması en büyük avantajları arasında yer alıyor. Aileye uygun.

Instagram adresi için tıklayın.
Telefon numarası : 0264 582 00 01

Sapanca Köy Bungalov

Sapanca Bungalov Köy Evleri

Odaları asma katlı 4 kişiye kadar konaklama yapılabilen ve içerisinde minibar, buzdolabı, klima, android tv ve kayve ile çay makinesi mevcut. Her bungalov evin kendi bahçesi bulunuyor.

Gecelik fiyatları 2.500 TL ile 3.000 TL arasında hafta içi ve hafta sonu olarak değişiyor.

Kimler için uygun ? : Çok geniş olmayan ailere veya balayı çiftlerine uygun. Sakin, özel bahçeli bungalov ev arayanlar için ideal.

Instagram adresi için tıklayın.
Telefon numarası : 0542 242 51 54

Sapanca Kıyı Bungalov

Sapanca Bungalov Kıyı Evleri

Sapanca Gölü’ne sıfır olan ve güzel bir restoranı bulunan Sapanca Kıyı Bungalov Evleri, farklı konseptlerde odalar ile hizmet veriyor. Göl kenarında, göle sıfır tiny house veya göl manzaralı asma katlı bungalov evlerde konaklayabilirsiniz.

Oldukça lüks dekore edilmiş evlerde mutfak, yemek masası ve banyo bulunuyor. Ayrıca bahçesinde de bahçe mobilyaları bulunuyor.

Gecelik fiyatları 2.500 TL ile 3.350 TL arasında odaya ve kişi sayısına göre değişiyor.

Kimler için uygun ? : Aileler, balayı çiftleri ve genel olarak her kesim için uygun. Yine göl kenarı isteyenler için iyi bir seçenek.

Instagram adresi için tıklayın.
Telefon numarası : 0 530 870 30 54 veya 0 539 228 30 54

Naturköy Bungalov Sapanca

Sapanca Bungalov Evleri Natürköy

Her kesim için bungalov evleri bulunan tesis, standart, suit, deluxe ve family olmak üzere farklı konseptlerde ve büyüklüklerde evlere sahip.

Her bungalovda standart olarak mini bar, lcd tv, gardırop, banyo, sıcak su gibi imkanlar bulunuyor. Doğa ile iç içe çok güzel konumlarda yer alan evlere sahip.

Natürköy’ün sunduğu at binme, trambolin, zipline, game center, çocuk parkı ve su bisikleti gibi aktiviteler ile daha da eğlenceli bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ayrıca kahvaltı için tercih edilen mekanlardan birisi olan Natürköy, şelalesi, göleti ve ortamı ile de harika bir seçim. Tesis hakkında diğer ayrıntılar Natürköy yazımızda yer alıyor.

Gecelik fiyatları 2.750 TL ile 3.200 TL arasında odaya ve kişi sayısına göre değişiyor.

Kimler için uygun ? : Tüm kesimler için uygun konaklama seçenekleri var. Aileler için çok güzel bir yer.

Instagram adresi için tıklayın.
Telefon numarası : Otel (0532) 501 41 55 Restoran 0 (264) 310 10 60

MC Sapanca Bungalov

Sapanca Siyah Bungalov Evleri MC Dark

Dark bungalov veya Sapanca Siyah Bungalov olarakta bilinen MC Sapanca Bungalov Evleri, bölgenin en iyi tesislerinden birisidir. Sizlere lüks bir konaklama deneyimi sunuyor.

Ev seçeneklerine baktığımızda 45 metre kare ile 55 metre kare arasında evler bulunuyor. Asma katlarıda hesaplayınca 57 ile 71 metre kare gibi bir büyüklük sunuyorlar. Evler, çift kişilik, üç kişilik ve maksimum 4 kişilik kapasiteye sahipler.

Evlerin ortak özelliklerine bakacak olursak, asma katta yatak odası, kendinize ait bir bahçe, alt katta oturma odası ve veranda ile mutfak, led tv ve banyo yer alıyor.

Oldukça güzel ve kaliteli malzemeler ile dekore edilmiş bungalovlar, doğanın içerisinde yer alan konumu ile hoşunuza gidecek bir tesis.

Gecelik fiyatları 2.250 TL ile 3.000 TL arasında odaya ve kişi sayısına göre değişiyor. Kahvaltı için ekstra ücret alınıyor.

Kimler için uygun ? : Kendinize ait bahçe ve lüks bir konaklama deneyimi isteyenler için uygun.

Instagram adresi için tıklayın.
Telefon numarası : 0532 676 54 41

Sapanca Kibar Bungalov

Sapanca Bungalov Kibar Evleri

Her bungalov evin kendisine özel bahçesi ile daha özgür bir tatil, konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Etrafı çevrili bahçeli evler boyutları ve sunduğu imkanları ile otel konforunda bir konaklama sunuyor.

Göl manzarası, dışarıdan görünmeyen etrafı çevrili özel havuzu ile pek çok kişinin tercihi olabilecek bir tesis.

Gecelik fiyatları 2.750 TL ile 3.000 TL arasında odaya ve kişi sayısına göre değişiyor.

Kimler için uygun ? : Özel havuz arayanlar, aileler, balayı çiftleri için uygun.

Instagram adresi için tıklayın.
Telefon numarası : 0264 582 65 65

Sapanca Sahil Bungalov

Sapanca Bungalov Evleri Sahil

Sapanca gölüne yürüme mesafesinde yer alan tesis, doğal ahşaplardan yapılmış bungalov evler ile hizmet veriyor.

Gecelik fiyatları 2.200 TL ile 2.750 TL arasında odaya ve kişi sayısına göre değişiyor.

Kimler için uygun ? : Sahile çok yakın, yeşilliklerin arasında uygun fiyatlı konaklama arayanlar için uygun.

Instagram adresi için tıklayın.
Telefon numarası : 0552 490 97 87

BungaLove Sapanca

Sapanca BungaLove

BungaLove Sapanca, 7 tane bungalovdan oluşuyor. Her biri Sapanca‘nın en büyük deresine cepheli konumda yer alıyor. Evlerin hepsinde ateş çukuru var ve barbekülü özel bahçeye sahipler. Evler maksimum dört kişilik kapasiteye sahip. Evlerin çeşmelerinden içilebilir yayla suyu akmatka. Her eve, bahçesinde serpme kahvaltı hizmetide veriliyor.

Tesisin bulunduğu lokasyon İstanbuldere / Sapanca olup, çevresinde de Sapanca’nın en ünlü balık çiftlik ve restoranları bulunmaktadır. Ayrıca talebe bağlı olarak çevre dağ ve yaylalarda atv ve off road gezisi yapılabilmektedir. Ücretsiz WiFi ve otopark  hizmeti de bulunmaktadır.

Gecelik fiyatlar 1.700 TL ile 3.000 TL arasındadır. Evlerin hafta içi gecelik konaklama fiyatı serpme kahvaltı dahil gecelik 1.700 TL hafta sonu ise 3.000 TL olup, talebe bağlı olarak ateş çukuru yakma hizmeti veriyorlar. Ancak ekstra ücrete tabidir. Evler 4 kişi kapasiteye sahip. Hafta sonu min 2 gece rezervasyon şartı bulunmaktadır. Instagram adresi için tıklayın.

Kimler için uygun ? : Ailelere uygun. Balayı için uygun. Romantik sakin bir yer ve dere kıyısında ev arayanlara uygun.

Cansu Bungalov Evleri Maşukiye

Maşukiye Bungalov Evleri Cansu

Ağaçların arasında, dik çatılı ve hoş mimariye sahip bungalov evlerde konaklama imkanı sunan tesis, aile ve tek misafirler dışında müşteri kabul etmiyor.

Maşukiye’de yer alan tatil köyü, ortasından akan derenin etrafında farklı renklerde oldukça güzel bungalovlarda konaklama imkanı sunuyor.

Sunduğu aktivitelere baktığımızda zipline, at binme, olta balıkçılığı ve bisiklet olarak sayabiliriz.

Çocuklar içinde kümes hayvanlarını yakında görebilme imkanı var. Doğal ortamda yetişen hayvanlardan elde edilen ürünler ile güzel bir kahvaltı yapabilirsiniz.

Gecelik fiyatları 1300 TL ile 1500 TL arasında odaya ve kişi sayısına göre değişiyor.

Kimler için uygun ? : Maşukiye bungalov ev arayanlar ve aileler için çok uygun.

Instagram adresi için tıklayın.
Telefon numarası : 0 (530) 140 30 37

Hypnos Sapanca Glamping Çadır

Sapanca Çadır Hypnos Glamping

Dome Glamping konaklama sunan tesis, odalarında tuvalet, banyo, küvet ve şömine sunuyor.

Oldukça geniş odaları bulunan tesis aynı zamanda geniş bir terasa ve terasta yer alan file hamak ile geceleri yıldızları izleyebileceğiniz hoş bir deneyim sunuyor.

SPA olarakta hizmet veren tesis çeşitli masaj paketlerini sizlere sunuyor. Tesis konaklama için 16 yaş üzeri müşterilerini kabul ediyor.

Gecelik fiyatları 2.250 TL ile 3.000 TL arasında odaya ve kişi sayısına göre değişiyor.

Kimler için uygun ? : Glamping çadırda konaklama deneyimi yaşamak isteyenler, çift olarak veya balayı için oldukça uygun bir tesis.

Instagram adresi için tıklayın.
Telefon numarası : 0 264 281 00 18
Tesisin Konumu için tıklayın.

Sapanca Oksijen Bungalov

Sapanca Bungalov Oksijen

Evlerin içide dışıda oldukça güzel dekore edilmişler. Özel bahçeli ve havuzlu bungalov evler sunan tesis, kaliteli bir konaklama deneyimi yaşatıyor.

Konaklama yaptığınız evin özel havuzunda yüzebilir, ahşap doğal şezlonglarınızda güneşlenebilirsiniz. Bahçenizde çimlerin üzerinde güzel bir kahvaltı yapabilirsiniz. Ağaçların arasında hoş bir ortam sunan Oksijen bungalov, tercih edebileceğiniz tesislerden birisi.

Gecelik fiyatları 1800 TL ile 2750 TL arasında odaya ve kişi sayısına göre değişiyor.

Kimler için uygun ? : Ağaçların arasında özel havuzlu ve bahçeli bungalov arayanlar için uygun.

Instagram adresi için tıklayın.
Telefon numarası : 0264 582 56 56

Sapanca İstanbuldere Alabalık Evi

Sapanca İstanbuldere Alabalık Evi

Akan suyun ve kuşların cıvıltıları eşliğinde oldukça güzel bir ortamı yer alıyor. Restoran olarak çokça tercih edilen İstanbuldere Alabalık Evi, konaklama içinde oldukça güzel imkanlar sunuyor.

Temiz havası, akan suların sesleri ve tabiatın içerisinde olmanın huzurunu yaşayabileceğiniz güzel bir yer. Konaklama için oldukça güzel dekore edilmiş bungalov evlere sahip.

Kimler için uygun ? : Çevresinde tesislerin olduğu, ailelere uygun, yeme içme imkanları olan bir bölge.

Instagram adresi için tıklayın.
Telefon numarası : 0850 241 74 19

Sizlerde Sapanca bungalov evleri listemizde yer almasını düşündüğünüz, konakladığınız ve beğendiğiniz tesisleri yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz