Kemer Kamp Alanları

Kemer, Antalya denildiğinde hem yerli hem yabancı turistlerin aklına gelen en popüler Akdeniz ilçelerinden birisidir. Çünkü hem sahilleri hem doğası hem popüler turistik yapısı hem de Kemer kamp yerleri sayesinde tatilcilerin en sevdiği ilçeler arasında yer alır. Hazırlanan bu liste içerik sayesinde de Kemer kamp alanları açısından en iyi ve en çok seçilen 7 farklı kamp alanına avantajları, imkanları ve konumları ile ulaşabilirsiniz.

Antalya’da konaklama düşünüyorsanız Antalya Bungalov Evleri ve En iyi Antalya otelleri yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Antalya’nın diğer kamp yerleri için ise Antalya Kamp Alanları yazımıza hemen şimdi göz atın.

Yıldırım Camping

Kemer Kamp Alanları Yıldırım Camping
Kemer Kamp Alanları Yıldırım Camping Gece
Kemer Kamp Alanları Yıldırım Camping Plaj

Listenin ilk sırasında yer alacak Yıldırım Camping, ücretli kamp alanları arasında yer alıyor. Kamp alanı denize yakın olmak ile birlikte orman içerisinde yer alırken, araç ile kamp alanına girerek, karavan veya çadır konaklamasını tercih edebiliyorsunuz.

İşletme tarafından çadır kiralama hizmeti de verilirken, her konaklama çeşidinde farklı ücretler talep ediliyor. Kamp alanı, Kemer’in Tekirova Mahallesi sınırlarında yer alırken, kampta temel olarak elektrik, su, tuvalet ve duş gibi imkanlar yer alıyor.

Kamp yeri plaja yaklaşık 400 metre mesafede yer alıyor. Hem doğa içerisinde güzel bir kamp yapabilir hemde denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kamp alanın Instagram hesabı için tıklayın.
Kamp alanının Konumu için tıklayın.
Kamp alanının Telefon numarası : 0552 222 48 07

Beycik Bükü Kamp Alanı

Son dönemlerde popüler bir yapıya sahip olarak Kemer ücretsiz kamp alanları arasında yer alan Beycik Bükü Kamp Alanı, her geçen yıl daha kalabalık bir hale gelmeye de devam ediyor. Ancak her koşulda keyifli bir kamp imkanı için seçilen bu bölgede özellikle doğa ile iç içe kamp yapma fırsatı yer alıyor.

,İlçeye 25 kilometre uzaklıkta Tekirova beldesinin hemen sonrasında yer alan kamp alanında ormanın içerisinde serin bir iklim ile karşılaşırken, denize de kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. Kamp alanında bir işletme yer almadığı için ihtiyaçlarınızı önceden temin edebilirsiniz. Ayrıca kamp için bölgede çeşme, duş ve tuvalet gibi imkanlarda yer almasa da telefonlar çekiyor.

Kamp alanına ulaşım biraz zorlu. Aracınızın altı biraz yüksek olmalı. Ancak zorlu bir yolculuk ile ulaşılıyor olsada kamp için oldukça güzel bir yer.

Kamp alanının Konumu için tıklayın.

Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı

Piknik için de sıklıkla tercih edilen bu kamp alanı son yıllarda kamp içinde popüler bir yer haline gelmeye başladı. Kısmen sessizliğini ve sakinliğini kaybetmeye başlamış olsa da şehre yakın olduğu için Kemer’de Tekirova bölgesinde rahatlıkla ulaşılabilir. Bölgedeki kamp alanı yine Kemer ücretsiz kamp alanları listesinde yer alırken, bir tesis veya işletme bulunmadığı için tüm hazırlıklarınızı yaparak çadır veya karavan kampı gerçekleştirebilirsiniz.

Kamp alanının Konumu için tıklayın.

Çıralı Camping

Kemer Kamp Alanları Çıralı Camping

Çıralı, Kemer çadır kamp alanları içerisinde en fazla tanınan kamp işletmelerinden birisidir. Çünkü 1990 yılından bu yana hizmet veren bu kamp alanında artık kamp bir gelenek ve kültür haline gelmiştir.

Etraf çam ve portakal ağaçları ile süslü olmakla birlikte denize sıfır bir konumda bulunduğu için özellikle hem deniz hem kamp tatili için seçilmektedir.

Tertemiz bir plajın kıyısında bulunan bu kamp alanında karavan, çadır kurma veya çadır kiralama için değişen ücretler talep edilmektedir. Bungalov evler de yer almakla birlikte kamp alanında tuvalet, duş, elektrik, mangal alanı ve ortak buzdolabı imkanları yer almaktadır.

Kamp alanın Instagram hesabı için tıklayın.
Kamp alanının Konumu için tıklayın.
Kamp alanının Telefon numarası : 0532 627 7780

Maden Koyu Kamp Alanı

Kemer Kamp Alanları Maden Koyu

Maden Koyu kemerin en keyifli koylarından biri olmakla birlikte Kemer çadır kamp alanları içerisinde de koydaki ücretsiz kamp alanı çok tanınan bir yerdir. Merkeze 15 dakika gibi bir uzaklığı bulunan koyda eski zamanlarda krom madeni çıkarılırken, koy ismini de bu madenden almıştır. İlçenin Ulupınar mevkiinde bulunan köye ulaşmak biraz zor olsa da ulaştıktan sonra herhangi bir işletme bulunmadığı için tüm ihtiyaçlar önceden temin edilerek çadır veya karavan kampı yapılabilir. Alanda tuvalet, çeşme, duş ve elektrik gibi imkanlar da bulunmuyor.

Kamp alanının Konumu için tıklayın.

Kaftan Karavan Camping

Kemer Kamp Alanları Kaftan Camping

Kaftan Camping, yine kemerin eski kamp işletmelerinden biri olarak Kemer karavan kamping listelerinde daima yer alır. Aslında çadır kampı için de uygun olan bu işletme, denize yürüme mesafesinde ve ağaçlar içerisinde yer alırken, bir yanında da dağ manzarası bulunmaktadır. İşletme Kındıl Sokak, Yenimahalle Mevkiinde bulunurken duş, tuvalet, kafeterya ve elektrik gibi ihtiyaçlar konusunda hizmet vermektedir.

Kamp alanın Facebook hesabı için tıklayın.
Kamp alanının Konumu için tıklayın.
Kamp alanının Telefon numarası : 0535 849 28 50

Kındıl Camping

Kemer Kamp Alanları Kındıl Camping

İlçenin Kındıl Mahallesi’nde bulunan kamp işletmesi, çadır ve karavan için seçilebilir. İşletme tarafından kamp için mutfak, çamaşırhane, ortak kullanım için tuvalet, duş ve gölgelik alanlar sunuyor. Portakal ve dut ağaçları arasındaki kamp alanı denize yakın bir konumda yer aldığı için çok sık seçilirken, etraftaki birçok işletmeden de kolaylıkla yararlanabiliyorsunuz. 

Kamp alanın Instagram hesabı için tıklayın.
Kamp alanının Konumu için tıklayın.
Kamp alanının Telefon numarası : 0507 828 93 54

Sizlerde Kemer kamp alanları hakkında bilgi ve deneyimlerinizi yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ülkemizde yer alan en güzel kamp yerleri için ise En iyi kamp alanları yazımıza da göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz