PAYLAŞ
BaBaLu Eğlence Parkı

Çocuğunuz ile hoş bir günün ardından biraz enerji atmasına, eğlenmesine ve sosyalleşmesine izin vermenin en güzel yolu belki de bu park olabilir. Çocuğunuz BaBaLu Eğlence Parkı içerisinde çeşitli hareketler ve oyunlar ile enerji harcayabilir, vücudunu nasıl kullanacağını daha iyi ve net bir şekilde kavrayabilir ve yeni arkadaşlar edinebilir.

Çocuklar için geliştirilen bu oyun parkı, çocuklarınızın enerjilerini doğru bir şekilde harcamalarını sağlıyor. Parkın son derece güvenli oyun alanlarında çocuklar velileri olmadan zaman geçiremiyorlar. Ancak bir çocuk 8 yaşın üzerinde ise velisinden getireceği bir imzalı kağıt sayesinde oyun alanında tek başına eğlenebiliyor. Aksi takdirde bir veli gözetimi altında olması gerekiyor. Oyun alanları ne kadar güvenilir olsa da çocukları güven altında tutmak adına altı kaymayan silikon çorap giymeleri isteniyor. Bu şekilde çocuklar herhangi bir düşme veya kayma riski yaşamadan rahatlık ile oynayabiliyorlar.

Göz At : Vialand Tema Park

BaBaLu Eğlence Parkı Neler Var?

Parkın içerisinde çocukların hoşuna gidebilecek her türlü oyun alanı mevcut. Go-Kart alanı, kaydıraklar, tırmanma alanları ve çeşitli zıplama alanları mevcut. Çocuklar parkın içerisinde edindikleri arkadaşları ile hem sosyalleşiyorlar hem de oyun oynayarak fazla enerjilerini üstlerinden atıyorlar. Parkın içerisinde birbirinden farklı 20 adet oyun alanı mevcuttur. Bu oyun alanlarının her biri çeşitli aktiviteler içerir. Bunlar genellik ile zıplama, tırmanma gibi hareketlerdir.

BaBaLu Eğlence Parkı Resimleri

BaBaLu Eğlence Parkı Giriş Ücreti

Giriş ücreti olarak karşımıza birçok farklı seçenek çıkaran parka aylık üye olmak da mümkün oluyor. BaBaLu’ya özel üyelik kart fiyatları:

1 Ay: 130 TL

3 Ay: 290 TL

6 Ay: 490 TL

Göz At : İstanbul’da Tema Parklar ve Lunaparklar

Ayrıca üyelik kartı almak istemeyen çocuklar için de ayrı bir fiyat takvimi uygulanmaktadır. Hafta içi saat sınırı olmayacak şekilde girişler 25 TL ve 1 saat olacak şekilde satılan giriş biletleri ise 15 TL olacak şekilde belirlenmiştir. Aynı zamanda ek saatler içinde saat başı 8 TL gibi bir bedel alınmaktadır. Hafta sonu ise 2 saatlik giriş ücreti 25 TL olarak belirlenmiştir. Çocukların yanında gelen ebeveyn ve öğretmenlerden herhangi bir giriş ücreti talep edilmemektedir. Ayrıca park grup halinde gezi için gelen topluluklara da özel indirimler sunmaktadır.

BaBaLu Eğlence Parkı Nerede ve Nasıl Gidilir?

BaBaLu’yu ziyaret etmek istiyorsanız her gün 12:00 ile 20:00 arası parkın açık olduğunu hatırlatma isteriz. Aynı zamanda tatil ve bayramlarda parkın kapanış saati iki saat daha ileriye kayarak 22:00 olmaktadır. Park İstanbul Başakşehir’de yer almaktadır. Aracınız ile veya Başakşehir otobüsleri ile parka ulaşım mümkündür. Taksim bölgesinden 89C ile ve Bakırköy bölgesinden 98 numaralı otobüsler ile parka kolaylık ile ulaşım sağlanabilmektedir. Kendi aracı ile gelen bireyler ise Tem ve E5 üzerinden parka ulaşabilirler.

BaBaLu Eğlence Parkı Haritası

Sizlerde BaBaLu Eğlence Parkı gezilerinizi ve tecrübelerinizi bizimle yazımıza yorumda bulunarak paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here