BaBaLu Eğlence Parkı

Çocuğunuz ile hoş bir günün ardından biraz enerji atmasına, eğlenmesine ve sosyalleşmesine izin vermenin en güzel yolu belki de bu park olabilir. Çocuğunuz BaBaLu Eğlence Parkı içerisinde çeşitli hareketler ve oyunlar ile enerji harcayabilir, vücudunu nasıl kullanacağını daha iyi ve net bir şekilde kavrayabilir ve yeni arkadaşlar edinebilir.

Çocuklar için geliştirilen bu oyun parkı, çocuklarınızın enerjilerini doğru bir şekilde harcamalarını sağlıyor. Parkın son derece güvenli oyun alanlarında çocuklar velileri olmadan zaman geçiremiyorlar. Ancak bir çocuk 8 yaşın üzerinde ise velisinden getireceği bir imzalı kağıt sayesinde oyun alanında tek başına eğlenebiliyor. Aksi takdirde bir veli gözetimi altında olması gerekiyor. Oyun alanları ne kadar güvenilir olsa da çocukları güven altında tutmak adına altı kaymayan silikon çorap giymeleri isteniyor. Bu şekilde çocuklar herhangi bir düşme veya kayma riski yaşamadan rahatlık ile oynayabiliyorlar.

BaBaLu Eğlence Parkı Neler Var?

Parkın içerisinde çocukların hoşuna gidebilecek her türlü oyun alanı mevcut. Go-Kart alanı, kaydıraklar, tırmanma alanları ve çeşitli zıplama alanları mevcut. Çocuklar parkın içerisinde edindikleri arkadaşları ile hem sosyalleşiyorlar hem de oyun oynayarak fazla enerjilerini üstlerinden atıyorlar. Parkın içerisinde birbirinden farklı 20 adet oyun alanı mevcuttur. Bu oyun alanlarının her biri çeşitli aktiviteler içerir. Bunlar genellik ile zıplama, tırmanma gibi hareketlerdir.

BaBaLu Eğlence Parkı Resimleri

BaBaLu Eğlence Parkı Giriş Ücreti

Giriş ücreti olarak karşımıza birçok farklı seçenek çıkaran parka aylık üye olmak da mümkün oluyor. BaBaLu parka giriş ücretleri şu şekilde;

Hafta içi Ücret Bilgileri;

  • 1-12 yaş: 30 TL (sınırsız)
  • Aktif Tarifesi: 20 TL (1 saat)
  • Ek saat ücreti: 10 TL

Hafta Sonu Ücret Bilgileri ;

  • Hafta sonu ve bayramlarda 1-12 yaş: 30 TL (iki saat için)
  • Jeton: 1,50 TL

Üyelik Fiyatları;

  • 1-12 Yaş 1 aylık üyelik: 170 TL
  • 3 aylık üyelik: 380 TL
  • 6 aylık üyelik: 640 TL

BaBaLu Eğlence Parkı Ziyaret Saatleri

BaBaLu’yu ziyaret etmek istiyorsanız Cuma ve Cumartesi günleri 10:00 ile 22:00, haftanın diğer günleri ise 10:00 ile 20:00 parkın açık olduğunu hatırlatma isteriz. Aynı zamanda tatil ve bayramlarda parkın kapanış saati 22:00 olmaktadır.

BaBaLu Eğlence Parkı Nerede ve Nasıl Gidilir?

Park İstanbul ilinde ve Başakşehir ilçesinde yer almaktadır. Aracınız ile veya Başakşehir otobüsleri ile parka ulaşım mümkündür. Taksim bölgesinden 89C ile ve Bakırköy bölgesinden 98 numaralı otobüsler ile parka kolaylık ile ulaşım sağlanabilmektedir. Kendi aracı ile gelen bireyler ise Tem ve E5 üzerinden parka ulaşabilirler.

Haritası ve Konumu

Park için harita ve ulaşım alternatiflerine konum bilgisi kısmından ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da yer alan parkların listesi için İstanbul’da tema parklar yazımıza göz atabilirsiniz.

Sizlerde BaBaLu Eğlence Parkı gezilerinizi ve tecrübelerinizi bizimle yazımıza yorumda bulunarak paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.