Moi Park Eğlence Merkezi

Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı olarak hayata geçirilen Moi Park, tam 12000 metrekare bir alanda kurulu farklı bir dünya. 4-10 yaş arası çocukların eğlenebildiği parkın üst katında çocuklar için onlarca farklı eğlence varken, parkın alt katında ise büyüklerin kalplerini yerinden söküp alabilecek kadar adrenalin ve eğlence dolu bir dünya var.

Ülkemizde yer alan en büyük eğlence merkezi ve tema park olan Vialand Tema Park yazımıza göz atabilirsiniz.

30 kadar farklı eğlence alanı bulunan Moi Park’ta bu eğlenceli ve hareketli dünyanın yanı sıra parkın maskotları Taş Kafalar’ın gösterileri ve farklı etkinlikler de düzenleniyor. Her hafta sonu 15:30 ve 19:00 arasında interaktif sahnede şovlarını sergileyen Taş Kafalar, sevgililer günü gibi özel günlerde ise yerlerini özel şov ekiplerine de bırakabiliyor.

Moi Park

Moi Park Fiyatları

Ünitelerden kullanacağınız her 1 kredi 4 TL olarak ücretlendiriliyor. Ünitelerin fiyatları 6 – 7 kredi civarında. Hızlı tren ve bazı büyük üniteler ise 12 – 18 kredi civarında. İçeri girişte herkesten bir kredi ücret alınıyor. Yani içeri giriş 4₺ ücretli.

Moi Park konsept olarak küçük bir eğlence diyarı olarak tasarlanmış. Bu nedenle burada ilginizi çekmeyen, denemek istemediğiniz oyunlar ya da salıncaklar için ücret ödemenize gerek yok. Park girişinde alınan karta TL cinsinden kredi yükleyerek oyuncaklar ve oyunlar arasında seçim yapıp eğlenceye dahil olmak mümkün.

Ancak yine de örnek vermek gerekirse; 4 kişilik bir aile için yaklaşık 80-100 liralık bir kredi ile oldukça eğlenceli uzun saatler geçirebilmek mümkün olacaktır.

Moi Park Ziyaret Saatleri ve Günleri

Moi Park haftanın 7 günü de ziyarete açık. Ancak tek istisna Pazartesi günü ziyaret saatlerinde;
Pazartesi: 10:00-22:00
Diğer Günler: 10:00-22:00

İstanbul’da yer alan Tema Parklar ve eğlence merkezileri için İstanbul’da Tema Parklar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Moi Park Video Görüntüleri

Moi Park Nerede? Nasıl Gidilir?

Moi Park Mall of İstanbul’un tam ortasında. Yani Moi Park’a ulaşım için Mall of İstanbul’a gelmek yeterli.
Mall of İstanbul’un ücretsiz servisleri ile ulaşım mümkün. Ancak servis saatleri günlere göre de farklılık gösterebildiği için önceden iletişime geçmekte yarar var.

Metro ile Mall of İstanbul’a gitmek için önce Bağcılar-Kabataş Tramvay Hattı ile Bağcılar Durağı’na kadar gelmek gerek. Buradan Kirazlı-Başakşehir Metrosu’na aktarma yapıp İkitelli Sanayi Durağı’na kadar gelinebilir.

Şahsi aracı ile gelmek isteyenlerse TEM İstanbul-Edirne Bağlantı Otoyolu’ndan gelerek, Atatürk Bulvarı çıkışından çıkmalı. Çıkışın ardından Atatürk Bulvarı üzerine çıkılıp Süleyman Demirel Bulvarı yönünde devam edilecek olunursa Mall of İstanbul tabelaları yol gösterecektir.

Haritası ve Konumu

Otobüsle Mall of İstanbul’a gelecek olanlarsa şu hatları kullanabilirler;
143i – Küçükçekmece-İstoç
33Çm – Bağcılar Devlet Hst.Çinçindere cd.-Mecidiyeköy
34C – Beylikdüzü-Cevizlibağ
36D – DelikliKaya-Arnavutköy
73Y – Yenibosna Metro-Yeşilköy-Akvaryum
76A – Bizimevler-Ispartakule-Yenikapı
78F – Başakşehir 4.Etap-Fenertepe
76O – Cihangir Mahallesi – Avcılar
146T – Boğazköy Mahallesi-Bahçeşehir-Yenikapı
98H – Başakşehir – Metrokent
146M – Başakşehir 4.Etap – Mecidiyeköy

Sizlerde gezilerinizi ve tecrübelerinizi yazımıza yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz