PAYLAŞ
Viasea Tema Park

Viasea Tema Park, çocuklar için açıldı. Bir alışveriş merkezi bünyesinde açılan parkın içerisinde çocuklar için bin bir çeşit oyun alanı yer alıyor. Yeni açılan bu parkta, çocuklarınız oyun oynarken sizler de alışveriş yapabilirsiniz. Aslında park sadece çocuklara değil aynı zamanda da yetişkinlere hitap ediyor. Birçok farklı aletler ile geçmiş dönemlerde karşımıza çıkan ViaPort şimdi de bu tema parkı bünyesine katarak daha da büyüyor.

Son derece titiz bir şekilde önlemlerin alındığı ve Dünya standartlarına göre düzenlenen bu parkın içerisinde Avrupa’nın en hızlı beşinci Roller Coaster’ı yani hızlı treni yer alıyor. Sizlerde heyecan dolu bir gün yaşamak isterseniz bu parkı ziyaret edebilirsiniz. Parkın içerisinde 35 farklı eğlence ünitesi bulunuyor. Çeşitli hızlı trenler ise en çok ilgi gören üniteler oluyor. Adrenalin dolu bu parkta eğelence kesinlik ile garantileniyor. Hızlı trenlerden bir tanesi büyük diğer ise küçük olarak tasarlanmış. Park, adeta cesaretimizi sınıyor da diyebiliriz. Uzun zamandır ülkemizde bu denli gösterişli ve büyük bir parkın bulunmaması, adrenalin tutkunlarını oldukça heyecanlandıracak gibi görünüyor. Bu parkın içerisinde sizlerde adeta bir çocuk olacak ve eğlenceye doyamayacaksınız.

Viasa Tema Park Krokisi

Göz At : Vialand Tema Park

Parkın içerisinde oyun alanlarının yanı sıra çeşitli üniteler de bulunabiliyor. Bu ünitelerde kayıp çocuk, kayıp eşya, aile ünitesi, toplanma yeri gibi bölümler yer alıyor. Aynı zamanda çeşitli yeme ve içme alanları da bu ünitelere eşlik ediyor. Sizlerde son derece adrenalin ve eğlence dolu bir gün geçirmek için bu parkı ziyaret edebilir ve farklı maceralara atılabilirsiniz. Parkın çeşitli kuralları da bulunuyor. Özellik ile yakın geçmişte ameliyat olmuş olan bir birey, hamileler, kalp problemi olanlar, boyun veya omurga sorunu yaşayanlar veya engelliler parkın içerisinde yer alan herhangi bir üründen faydalanamıyorlar. Aynı zamanda sigara veya yiyecek içecek ile de ürünleri kullanmanız mümkün olamıyor.

Viasea Tema Park Resimleri

Viasea Tema Park İçinde Neler Var?

Parkın içerisinde yazımızın başında da belirttiğimiz üzere Avrupa’nın en hızlı beşinci eğlence treni yer alıyor. Aynı zamanda bir küçük bir de büyük olmak üzere iki tren bulunuyor. Parkın içerisindeki en hızlı tren Red Fire olarak adlandırılmış ve yalaşık olarak 55 metre yükselikte bir seyahat sunuyor size. Tren, bir saatte tam olarak 630 kişi taşıyabiliyor. Bir trenin yolcu kapasitesi 12 kişi olarak ayarlanmış ve bu trenler saatte 110 kilometrelik bir hız ile ilerliyorlar. Parkın içerisinde trenlerin yanı sıra çeşitli eğlence alanları yer alıyor. Bunların haricinde kayıp çocuk ünitesi, kayıp eşya ünitesi, adrenalin ünitesi, çocuk wc ve yetişkin wc üniteleri, revir, sigara içeme alanı ve mescid yer alıyor.

Göz At : Viaport Avm ve Lunapark

Parkın içerisinde evcil hayvana izin verilmiyor. Aynı zamanda trene binmek istemeyen bireyler için Formula yarış alanından ahtapotun kollarında uçmaya kadar birçok farklı eğlence imkanı da sizlere sunuluyor.

Viasea Tema Park Giriş Ücreti

Tema park giriş ücretleri sezona göre değişiklik gösterebiliyor.Online satışı olmayan tema parkın internet üzerinden bilet satışlarını Eglenje.com sitesi yapmakta.Buradaki fiyatlar kampanya zamanlarına değişiklik gösterebiliyor.Çocuk ve tam olmak üzere farklı fiyatlar var.Çocuk biletleri 49 TL’den başlarken tam biletler ise 55 TL.Ayrıca çift kişi 89 TL ve 3 kişilik paket 135 TL iken en uygun olan 5 kişilik paket ise 219 TL.Ayrıca tesis içerisinde yer alan akvaryumun biletlerinide satın alabiliyorsunuz.Detaylar için Eglenje.com Viasea İstanbul  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Göz At : İstanbul’da Bulunan Tema Parklar

Viasea Tema Park Nerede ve Nasıl Gidilir?

Viasea Tema Park, İstanbul Tuzla’da bulunan Viaport adlı alışveriş merkezinin bünyesinde açılmıştır. Dilerseniz özel aracınız ile gidebilir ve arabanızı alışveriş merkezinin otoparkına park edebilirsiniz. Dilerseniz de çeşitli otobüs ve minibüsler ile parka ulaşımı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda alışveriş merkezinin belirli zamanlarda Anadolu yakasındaki bazı semtlerden geçen servisleri de mevcut olduğundan dolayı parka kolaylık ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım açısından tek problem parkın, şehre biraz uzak olmasıdır. Genellik ile Anadolu yakası sakinleri bu bölgeyi çok daha sık ziyaret etmektedirler.

Viasea Tema Park Haritası

İstanbul’da Lunaparklar ve Eğlence Merkezleri Gezilecek Yerler

Sizlerde Viasea Tema Park gezilerinizi yazımızın altına yorum yaparak bizimle ve ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here